Skip to main content Skip to main navigation

Gasværksvej 3-5

9000
Aalborg

Velkommen til vores pensionsspecialister på Gasværksvej ved havnefronten i Aalborg. Her yder vores erfarne pensionsmæglere altid proaktiv personlig rådgivning for jer og jeres medarbejdere. Vores pensionsspecialister er fordelt over hele landet inkl. Bornholm.

Kontoret har specialiseret sig inden for især skat og civilret på specialistniveau 5 fra Forsikringsakademiet. Det er denne høje faglighed kombineret med personlig rådgivning og mere end 300 års erfaring fra de største danske pensions- og mæglervirksomheder, som udgør styrken ved pensionsspecialisternes arbejde – til gavn for jeres virksomhed.

Kontakt kontoret på pensionsspecialisterne@soderbergpartners.dk


Kontaktpersoner

Christian Moberg

Pensionsmægler & partner

christian.moberg@soderbergpartners.dk
+45 22 39 94 33

Jan Wihlborg

Pensionsmægler & Partner

jan.wihlborg@soderbergpartners.dk
+45 60 14 44 29

Lars Søgaard Hansen

Pensionsmægler & partner

lars.soegaard@soderbergpartners.dk
+45 61 72 20 90

Marco Dybdal

Pensionsmægler & Adm. partner

marco.dybdal@soderbergpartners.dk
+45 30 70 14 94

Naja Futterup Cremer

Økonomimedarbejder

pensionsspecialisterne@soderbergpartners.dk
+45 51 49 77 66

Paw Hansen

Pensionsmægler & partner

paw.hansen@soderbergpartners.dk
+45 23 43 88 03

Preben Jensen

Pensionsmægler & partner

preben.jensen@soderbergpartners.dk
+45 31 40 99 56

Rasmus Thomsen

Pensionsmægler & partner

rasmus.thomsen@soderbergpartners.dk
+45 40 25 71 11

SFJ

Sara Friis Jensen

Studentermedhjælper, Pension

sara.jensen@soderbergpartners.dk

Søren Gammelby

Pensionsmægler & partner

soren.gammelby@soderbergpartners.dk
+45 61 20 21 67

Thomas Christian Busch

Pensionsmægler & partner

thomas.busch@soderbergpartners.dk
+45 21 69 00 11

Thomas Soelberg

Pensionsmægler & partner

thomas.soelberg@soderbergpartners.dk
+45 30 70 84 82

Kontakt os