Skip to main content Skip to main navigation

Centervej 2B

6000
Kolding

Velkommen til vores kontor i Kolding, hvorfra vores erfarne og uvildige forsikringsmæglere står klar til at yde professionel og skræddersyet rådgivning til jer og jeres medarbejdere.

Vores forsikringsmæglere er især specialiseret i at yde personlig rådgivning og varetage forsikringsløsninger for virksomheder inden for industri og det generelle erhvervsmarked med speciale i transportbranchen. To komplekse forretningsområder, hvor vores forsikringsmæglere har opbygget stærke og langvarige netværk med betydningsfulde aktører – til stor gavn for jer som virksomhedskunde.

Kontakt kontoret på: transport@soderbergpartners.dk


Kontaktpersoner

ATN

Anni Taarn Nielsen

Skadebehandler, Erhvervsforsikring

anni.nielsen@soderbergpartners.dk
+45 92 44 11 08

Christina Taarnager Andersen

Forsikringsmæglerassistent

christina.taarnager@soderbergpartners.dk
+45 92 44 11 05

Helle Gilling

Forsikringsmæglerassistent

helle.gilling@soderbergpartners.dk
+45 71 96 98 23

Jette Rafn Petersen

Administrationschef, Forsikringsmægler

jette.rafn@soderbergpartners.dk
+45 71 96 98 25

Klaus Rosendahl

Forsikringmægler

klaus.rosendahl@soderbergpartners.dk
+45 91 89 79 11

Lars Rerup

Forsikringsmægler

lars.rerup@soderbergpartners.dk
+45 71 96 98 24

LN

Linda Ngo

Rådgiver, Erhvervsforsikring

linda.ngo@soderbergpartners.dk
+45 92 44 11 04

Lone Overgaard

Forsikringsmæglerassistent

lone.overgaard@soderbergpartners.dk
+45 91 89 79 01

Pelle Bo Jensen

Kundechef, Erhvervsforsikring

pelle.jensen@soderbergpartners.dk
+45 92 44 11 00

Rasmus Lundgaard

Kundechef, Erhvervsforsikring

rasmus.lundsgaard@soderbergpartners.dk
+45 61 10 07 16

Tommy Dohrmann

Kundechef, Erhvervsforsikring

tommy.dohrmann@soderbergpartners.dk
+45 71 96 98 26

VK

Vivi Kroman

Forsikringsmæglerassistent

vivi.kroman@soderbergpartners.dk
+45 71 96 59 50

Kontakt os