Skip to main content Skip to main navigation

Læssøegade 215

5230 Odense

Velkommen til vores kontor på Læssøegade i Odense.

Her står vores erfarne forsikrings- og pensionsmæglere klar til at yde analytisk, professionel og uvildig rådgivning.

Kontakt kontoret på teamrealestate@soderbergpartners.dk


Kontaktpersoner

Camilla Nielsen

Mæglerassistent, Erhvervsforsikring

camilla.nielsen@soderbergpartners.dk

HD

Henrik Bech Dybdahl

Forsikringsrådgiver

henrik.dybdahl@soderbergpartners.dk
+45 60 18 01 30

Joan Pihl

Kundechef, Erhvervsforsikring

joan.pihl@soderbergpartners.dk
+45 31 79 62 89

LT

Lotte Trommer

Projektleder, Erhvervsforsikring

lotte.trommer@soderbergpartners.dk
+45 29 37 14 43

Marianne Nybo

Administrationschef, Erhvervsforsikring

marianne.nybo@soderbergpartners.dk
+ 45 92 15 12 03

MH

Martin Hilllerdal

Studentermedhjælper, Erhvervsforsikring

martin.hillerdal@soderbergpartners.dk

Pia Brylle

Forsikringsmæglerassistent

pia.brylle@soderbergpartners.dk

Renee Raim

Forsikringsmægler & partner

renee.raim@soderbergpartners.dk
+45 21 45 80 63

SRC

Sille Rehmeier Carlsen

Kundechef, Erhvervsforsikring

sille.carlsen@soderbergpartners.dk
+45 31 77 13 76

Kontakt os