Skip to main content Skip to main navigation

Porsvej 2

9000
Aalborg

Specialiseret forsikringsmæglere med fokus på forsikring og pension. Engagement, viden og tilgængelighed er nøgleordene for vores team.

Kontakt os via mail på dan.andersen@soderbergpartners.dk 

Åbningstider

  • Idag
  • Mandag - Fredag 9-16

Kontaktpersoner

Dan Andersen

Forsikringsmægler & Partner

dan.andersen@soderbergpartners.dk
+45 20 90 01 06

Helle Kapper

Forsikringsmæglerassistent

helle.kapper@soderbergpartners.dk
+45 22 74 17 65

Kim Lund

Forsikringsmægler & Partner

kim.lund@soderbergpartners.dk
+45 20 90 99 45

Michael Kapper

Forsikringsmægler, Liv & Pension

michael.kapper@soderbergpartners.dk
+45 28 19 80 61

Steen Amby

Specialist, kreditforsikring

steen.amby@soderbergpartners.dk
+45 28 10 62 82

SB

Susanne Badsberg

Administrationschef

susanne.badsberg@soderbergpartners.dk
+45 26 27 98 29