Skip to main content Skip to main navigation

Park Allé 295

2605
Brøndby

På vores kontor i Brøndby er vi 15 proaktive medarbejdere, som tilbyder uvildig rådgivning inden for skadesforsikring, pensionsordninger og personforsikringer til virksomheder.

Söderberg & Partners kontoret i Brøndby er en del af TimeGruppen, som udover i Brøndby også har kontorer på Frederiksberg og i Slagelse.

E-mail: time@soderbergpartners.dk

Kontakt os på tlf.: +45 70 23 22 17

Åbningstider

  • Idag
  • Mandag - Fredag 9 - 16

Kontaktpersoner

Anders Cramer

Pensionsmægler, Partner

anders.cramer@soderbergpartners.dk
+45 51 96 05 74

Andreas Heyn Fallesen

Pensionsmægler, Partner

andreas.fallesen@soderbergpartners.dk
+45 51 96 05 72

Andreas Von Würden

Pensionsrådgiver

andreas.wurden@soderbergpartners.dk
+45 51 96 05 36

Asta Arnvig

Kontorassistent, Skadesforsikring

Asta.arnvig@soderbergpartners.dk
+45 43 55 05 75

BA

Bente Andersen

Kunderådgiver, Liv

bente.andersen@soderbergpartners.dk
+45 38 16 07 06

Bettina Bertram Holmfjeld

Projektleder, Pensionsrådgiver

bettina.holmfjeld@soderbergpartners.dk
+45 51 96 06 82

CSS

Christian Sabroe Simonsen

Kontorassistent

christian.simonsen@soderbergpartners.dk

Clara Lund Christensen

Kunderådgiver, Skadesforsikring

clara.christensen@soderbergpartners.dk
+45 38 16 07 61

Daniel Ringgaard Gilholt

Pensionsrådgiver, Liv & Pension

daniel.gilholt@soderbergpartners.dk
+45 51 96 02 51

David Rahbek Gudendal

Kunderådgiver, Skadesforsikring

david.gudendal@soderbergpartners.dk
+45 38 16 07 01

Elvira Proha

Kunderådgiver, Skadesforsikring

elvira.proha@soderbergpartners.dk
+45 38 16 07 60

JO

Jan Olsen

Pensionsmægler, Liv & Pension

jan.olsen@soderbergpartners.dk
+45 38 16 07 64

Jens Sørensen

Direktør & Partner

Jens.sorensen@soderbergpartners.dk
+45 40 70 05 15

Jimmi Hartvig

Kundechef, Skadesforsikring

jimmi.hartvig@soderbergpartners.dk
+45 38 16 07 63

Johnni Pedersen

Pensionsrådgiver

johnni.pedersen@soderbergpartners.dk
+45 51 96 18 47

Karina Celestine Kloss

Forsikringsmægler, Skadeforsikring

karina.kloss@soderbergpartners.dk
+45 51 96 18 45

Kenneth Jørgensen

Partner, Skadesforsikring

kenneth.jorgensen@soderbergpartners.dk
+45 38 16 07 68

Lars Ebler

Partner, Skadesforsikring

lars.ebler@soderbergpartners.dk
+45 38 16 07 62

MO

Mille Olesen

Kontorassistent

mille.olesen@soderbergpartners.dk
+45 51 96 16 82

Morten Jørgensen

Partner, Skadesforsikring

morten.jorgensen@soderbergpartners.dk
+45 38 16 07 66

NS

Nicklas Spurré

Kunderådgiver

nicklas.spurre@soderbergpartners.dk
+45 51 96 1846

Poul Nielsen

Risk Manager, Skadesforsikring


Sanne Frausing Basse

Mæglerassistent

sanne.basse@soderbergpartners.dk
+45 51 96 14 19