Skip to main content Skip to main navigation

Carl Gustavs Gade 3

På vores kontor på Carl Gustavs Gade i Høje Taastrup er vi 35 personer, som alle har mange års erfaring. Vi arbejder både med Liv & Pension samt skadesforsikring. Flere af vores kollegaer har speciale i internationale forsikringsløsninger samt i special risk forsikringer. 

Kontakt os på tlf.: +45 33 11 48 28

Åbningstider

  • Idag
  • Mandag - Fredag 09 - 16

Kontaktpersoner

Agnes Mary Juul

Administration

agnes.mary.juul@soderbergpartners.dk
+45 33 11 48 28

Amy Rohde

Administrator, Skadesforsikring

amy.rohde@soderbergpartners.dk
+45 33 70 44 26

Arne Mortensen

Forsikringsmægler, Skadesforsikring

arne.mortensen@soderbergpartners.dk
+45 40 17 27 09

Carsten Scharff

Special Risk Executive, Skadesforsikring

carsten.scharff@soderbergpartners.dk
+45 20 60 73 43

Charlotte Skinnerup

Administrator, Skadesforsikring

charlotte.skinnerup@soderbergpartners.dk
+ 45 33 70 44 15

Christian Frydland Dybkjær

Head of International Division, Skadesforsikring

christian.dybkjaer@soderbergpartners.dk
+45 23 29 94 14

Christine Højfeldt

Administrator

christine.hojfeldt@soderbergpartners.dk
+45 33 70 44 28

Frederik Christiansen

Mæglerdirektør, Skadesforsikring

frederik.christiansen@soderbergpartners.dk
+45 20 11 50 76

Heidi Astrup Andersen

Kundechef

heidi.andersen@soderbergpartners.dk
+45 33 70 44 85

Henrik Laursen

Kundechef, Liv & Pension

henrik.laursen@soderbergpartners.dk
+45 91 55 25 53

Jan Borup

Forsikringsmægler, Skadesforsikring

jan.borup@soderbergpartners.dk
+45 40 56 76 76

Jeanette Brænder

Administrator, Liv & Pension

jeanette.braender@soderbergpartners.dk
+45 33 70 44 87

Jesper Bonde Nielsen

Kundechef, Liv & Pension

jesper.bonde.nielsen@soderbergpartners.dk
+45 20 60 73 37

Jesper Kjær

Kundechef, Skadesforsikring

jesper.kjaer@soderbergpartners.dk
+45 21 28 62 03

Jimmy Kjær Liechti

Kundechef, Liv & Pension

jimmy.liechti@soderbergpartners.dk
+45 23 60 70 25

Joanna Skou Bilde

Konsulent

joanna.bilde@soderbergpartners.dk

Johan Malmberg

Forsikringsrådgiver

johan.malmberg@soderbergpartners.dk
+45 20 76 34 13

June Jensen

Forsikringsmægler, Skadesforsikring

june.jensen@soderbergpartners.dk
+45 33 70 44 84

Kim Møller

Kundechef, Skadesforsikring

kim.moeller@soderbergpartners.dk
+45 33 70 45 89

Leif Hovmand Junkuhn

Forsikringsmægler, Skadesforsikring

leif.junkuhn@soderbergpartners.dk
+45 53 53 70 71

Lotte Nelson

Administrator, Skadesforsikring

lotte.nelson@soderbergpartners.dk
+45 33 70 44 18

Majken Løvendal

Kundechef, Skadesforsikring

majken.lovendal@soderbergpartners.dk
+45 20 66 60 07

Martin Charles Christiansen

Pensionschef

martin.christiansen@soderbergpartners.dk
+45 53 79 24 09

Martin Dahl

Kundechef, Liv

martin.dahl@soderbergpartners.dk

Michael Kofoed

Forsikringsmægler, Liv & Pension

michael.kofoed@soderbergpartners.dk
+45 20 60 73 20

Mikkel Sand

Administrator Team, Skadesforsikring

mikkel.sand@soderbergpartners.dk
+45 33 70 45 86

Niels Nørrekær Mortensen

Forsikringsmægler, skadesforsikring

niels.mortensen@soderbergpartners.dk
+45 22 74 29 26

Nora Idrizi

Konsulent

nora.idrizi@soderbergpartners.dk

Peter Vollbrecht

Forsikringsmægler, Liv & Pension

peter.vollbrecht@soderbergpartners.dk
+45 20 60 73 32

Pia Gaarslev

Kundechef, Skadeforsikring

pia.gaarslev@soderbergpartners.dk
+45 33 70 44 14

Rikke Fischmann

Gruppeleder regnskab

rikke.lise.fischmann@soderbergpartners.dk
+45 33 70 44 94

Sara Skov

Administratorchef

sara.skov@soderbergpartners.dk
+45 33 70 45 97

Steen Amby

Head of Trade Credit

steen.amby@soderbergpartners.dk
+45 28 10 62 82

Susan Kroman

Administratorchef pension

susan.kroman@soderbergpartners.dk
+45 33 70 44 17

Susanne Hansen

Customer Relations Manager, Liv & Pension

susanne.hansen@soderbergpartners.dk
+45 33 70 44 22

Søren Bjerregaard

Kundechef, Skadesforsikring

soren.bjerregaard@soderbergpartners.dk
+45 23 65 74 27

Søren Hvekstrup

Kundechef, Liv & Pension

soren.hvekstrup@soderbergpartners.dk
+45 53 83 31 66

Them Dandanel

Forsikringsmægler

them.dandanel@soderbergpartners.dk
+45 26 80 18 18

Thomas Momberg

Forsikringsrådgiver

thomas.momberg@soderbergpartners.dk
+45 33 11 48 28

Thomas Poulsen

Kundechef, Skadesforsikring

thomas.poulsen@soderbergpartners.dk
+45 24 20 22 50