Skip to main content Skip to main navigation

Hovedkontor (Landgreven 3)

På vores hovedkontor i København sidder vores danske liv- og skadestab samt vores kommunikations- og marketingsafdeling. Endvidere har nogle af vores rådgivere inden for firmapension og privatpension også til huse på vores hovedkontor.

Åbningstider

  • Idag
  • Mandag 9.00 - 16.00
  • Tirsdag 9.00 - 16.00
  • Onsdag 9.00 - 16.00
  • Torsdag 9.00 - 16.00
  • Fredag 9.00 - 15.30

Kontaktpersoner

Beinta av Kák Bech

Receptionist

beinta.bech@soderbergpartners.dk
+45 51 49 14 42

Carsten Scharff

Special Risk Executive, Skadesforsikring

carsten.scharff@soderbergpartners.dk
+45 20 60 73 43

Elisabeth Ulsted Jørgensen

Kommunikation & Marketing assistent

elisabeth.jorgensen@soderbergpartners.dk
+45 51 49 14 50

Julie Dalsgaard Cornett

Kommunikation & Marketing

julie.cornett@soderbergpartners.dk
+45 60 13 36 05

Karen Nordsted Müller

Juridisk ansvarlig, Skade

karen.nordsted@soderbergpartners.dk
+45 51 49 14 18

Lars Tronstrøm

Forsikringsmægler Liv & Pension

lars.tronstrom@soderbergpartners.dk
+45 53 81 03 14

Lotte Anker-Svendsen

Business Specialist

lotte.anker@soderbergpartners.dk
+45 53 87 04 09

Majbritt Andersen

Pensionsrådgiver

majbritt.andersen@soderbergpartners.dk
+45 53 77 51 07

Mette Møller Nielsen

Analytiker

mette.nielsen@soderbergpartners.dk
+45 23 65 36 30

Rikke Lundsfryd

COO Liv & Pension

rikke.lundsfryd@soderbergpartners.dk
+ 45 51 92 74 03

Sidsel Tornager Brølling

Business Process Manager

sidsel.brolling@soderbergpartners.dk
+45 51 59 81 51

Ümid Ghadimi

Sales and development

umid.ghadimi@soderbergpartners.dk
+45 28 15 07 96