Skip to main content Skip to main navigation

Privatpension (Landgreven 3)

Med udgangspunkt i dine bestående pensionsordninger og andre opsparinger, hjælper vi dig med at få styr på, om du sparer nok op til den pensionisttilværelse, du ønsker dig. Vi sikrer også, at du har de forsikringsdækninger, du har behov for, og at dine penge havner det sted, du ønsker, hvis du går bort, før du skal have pengene udbetalt.

Pension overskueligt og simpelt

Som privat pensionsopsparer, er det ekstra vigtigt at holde styr på din pensionsordning. Pensionsområdet er noget, de fleste finder komplekst og uoverskuelig. Vi kan hjælpe dig med at skabe overblik og få ro i maven, ved at give dig rådgivning om hele eller dele af dit pensionsforhold. 

Kontaktpersoner

Anders Holst Bønlykke

Pensionskundechef

anders.holst@soderbergpartners.dk
+45 31 41 07 91

Christian Schwartzmann Phillip

Pensionskundechef

christian.phillip@soderbergpartners.dk
+45 29 29 29 11

Flemming Busk Olesen

Pensionskundechef

flemming.olesen@soderbergpartners.dk
+45 31 41 02 43

Hans Jørgen Meisner Hansen

Pensionskundechef

hans.hansen@soderbergpartners.dk
+45 31 41 10 81

Jacob Vandfoss

Pensionskundechef

jacob.vandfoss@soderbergpartners.dk
+45 31 41 04 29

John Larsen

Pensionskundechef

john.larsen@soderbergpartners.dk
+45 31 41 08 04

Michael Julius Andersen

Pensionskundechef

michael.andersen@soderbergpartners.dk
+45 31 41 02 73

Morten Hyldahl

Pensionskundechef

morten.hyldahl@soderbergpartners.dk
+45 31 41 03 45

Rasmus Thomhav

Pensionskundechef

rasmus.thomhav@soderbergpartners.dk
+45 31 41 07 30