Skip to main content Skip to main navigation

Læssøegade 215, 1. sal

5230
Odense M

På vores kontor på Bredbjergvej, Odense sidder vi 8-10 personer, som har speciale i skadesforsikring og firmapensionsordninger.

Vi sikrer vores kunder professionel rådgivning og optimale løsninger indenfor hele forsikrings- og pensionsområdet. Vi sikrer den bedste sparring til forsikringsmæssig beskyttelse af jeres aktiver, hvad end det er materielle aktiver eller personale.

Kontakt os på via mail på teamrealestate@soderbergpartners.dk  

Åbningstider

  • Idag
  • Mandag 9.00 - 16.00
  • Tirsdag 9.00 - 16.00
  • Onsdag 9.00 - 16.00
  • Torsdag 9.00 - 16.00
  • Fredag 9.00 - 14.00

FORSIKRING

MED OMTANKE


Kontaktpersoner

HD

Henrik Bech Dybdahl

Associerede Partner

henrik.dybdahl@soderbergpartners.dk
+45 60 18 01 30

Joan Pihl

Kundechef, Ejendomsteam

joan.pihl@soderbergpartners.dk
+45 31 79 62 89

Marianne Nybo

Administrationschef, Forsikringsmægler

marianne.nybo@soderbergpartners.dk
+ 45 92 15 12 03

Pia Brylle

Mæglerassistent

pia.brylle@soderbergpartners.dkl

Renée Raim

Partner, Forsikringsmægler

renee.raim@soderbergpartners.dk
+45 21 45 80 63

Susanne Borup Thomsen

Økonomi, Forsikringsmæglerassistent

susanne.borup.thomsen@soderbergpartners.dk
+45 65 49 49 02

Unni Bjertnæs Maegaard

Forsikringsmæglerassistent

unni.maegaard@soderbergpartners.dk
+45 65 49 49 06