Söderberg & Partners Brøndby, Park Allé

Vi hjælper dig med dine erhvervsforsikringer og pensionsordning til dine medarbejdere.

Adresse
Park Allé 295
2605 BRØNDBY
Find os

Mere end blot en kunde

Velkommen til Söderberg & Partners Brøndby - et dedikeret og energisk team, der brænder for tætte relationer til vores kunder.

Vi tror på, at nøglen til succesfulde pensions- og forsikringsløsninger ligger i vores evne til at forstå vores kunders unikke behov og ønsker. Hos os er hver kunde unik, og vi stræber efter at skabe personlige forbindelser, der går ud over det forretningsmæssige. Vores fokus på medarbejdertrivsel og engagement i charity events er hjørnestenene i vores tilgang. Vi er ikke bare rådgivere; vi er med på din rejse gennem livet, og vi arbejder altid på at sikre den bedste løsning til dig.

Tætte relationer med vores kunder

Vi tror på relationer, der går ud over det forretningsmæssige. Hos os handler det om at forstå din livsrejse, ikke kun din forsikrings- eller pensionsplan. Vi stræber efter at skabe et tillidsfuldt bånd, hvor dine behov og ønsker er i centrum.

Specialiseret ekspertise inden for forsikring og pension

Vi kombinerer dybdegående viden inden for forsikring og pensionsplanlægning for at sikre dig en helhedsorienteret tilgang. Vores ekspertise spænder over begge områder, så du får den mest omfattende og skræddersyede løsning.

Faste kontaktpersoner og rådgivere

Vi tildeler dig faste kontaktpersoner for at sikre, at du har dedikeret og pålidelig støtte gennem alle livets faser, og så du altid har den nødvendige vejledning lige ved hånden.

Skræddersyede løsninger til din branche

Vi tilbyder specialiseret rådgivning tilpasset dig og dine behov.

Vores ekspertise spænder bredt over mange forskellige brancher, og vi har oparbejdet betydelig erfaring inden for adskillige områder. Den dybdegående viden, vi besidder, gør os i stand til at tilbyde skræddersyede løsninger, der imødekommer de specifikke behov og udfordringer, de individuelle brancher møder. Derudover forstår vi de unikke krav og kompleksiteter inden for en lang række af andre brancher og stræber efter at levere specialiseret rådgivning, der støtter vores kunder i at trives og vokse.

Kontakt os

A

Anders Cramer
Anders Cramer
Pensionsmægler & Partner
anders.cramer@soderbergpartners.dk
Andreas Heyn Fallesen
Andreas Heyn Fallesen
Pensionsmægler & Partner
andreas.fallesen@soderbergpartners.dk
Anna Martiny Lund
Anna Martiny Lund
Kontorassistent Pension & Erhvervsforsikring
anna.lund@soderbergpartners.dk
Annette Brun Nielsson
Annette Brun Nielsson
Pensionsmæglerassistent
annette.brun.nielsson@soderbergpartners.dk

B

Bettina Bertram Holmfjeld
Bettina Bertram Holmfjeld
Projektleder Pension & Erhvervsforsikring
bettina.holmfjeld@soderbergpartners.dk

C

Christina Bergstrøm
Christina Bergstrøm
Forsikringsrådgiver
christina.bergstrom@soderbergpartners.dk
Clara Lund Christensen
Clara Lund Christensen
Teamleder Pension & Erhvervsforsikring
clara.christensen@soderbergpartners.dk

D

David Rahbek Gudendal
David Rahbek Gudendal
Forsikringsrådgiver
david.gudendal@soderbergpartners.dk

E

Emil Jensen
Emil Jensen
Forsikringsrådgiver
emil.jensen@soderbergpartners.dk
Emily Maja Mohr
Emily Maja Mohr
Kontorassistent Erhvervsforsikring
emily.mohr@soderbergpartners.dk

H

Hans Ebler Ankerlund
Hans Ebler Ankerlund
Forsikringsmægler Pension
hans.ankerlund@soderbergpartners.dk
Heidi Amaliegård
Heidi Amaliegård
Forsikringsrådgiver
heidi.amaliegaard@soderbergpartners.dk

I

Ida Lund Christensen
Ida Lund Christensen
Trainee Pension
ida.christensen@soderbergpartners.dk

J

Jacob Groes Agerholm
Jacob Groes Agerholm
Forsikringsrådgiver
jacob.agerholm@soderbergpartners.dk
Jakob Fast Bojesen
Jakob Fast Bojesen
Kundechef Pension
jakob.bojesen@soderbergpartners.dk
Jeppe  Wichmann Malmmose
Jeppe Wichmann Malmmose
Forsikringsmægler Erhvervsforsikring
jeppe.malmmose@soderbergpartners.dk
Jimmi Hartvig
Jimmi Hartvig
Forsikringsmægler
jimmi.hartvig@soderbergpartners.dk
Julie Maria Mathiesen
Julie Maria Mathiesen
Koordinator Pension
julie.mathiesen@soderbergpartners.dk

K

Kenneth Jørgensen
Kenneth Jørgensen
Forsikringsmægler & Partner
kenneth.jorgensen@soderbergpartners.dk

L

Lars Ebler
Lars Ebler
Forsikringsmægler & Partner
lars.ebler@soderbergpartners.dk

M

Martin Sølbeck Schmidt
Martin Sølbeck Schmidt
Trainee Pension
martin.schmidt@soderbergpartners.dk
Mathias Julskov
Mathias Julskov
Forsikringsmægler
mathias.julskov@soderbergpartners.dk
Mathias Lundberg
Mathias Lundberg
Pensionsrådgiver
mathias.lundberg@soderbergpartners.dk
Max Tronier Hansen
Max Tronier Hansen
Pensionsrådgiver
max.hansen@soderbergpartners.dk
Mette Trajano
Mette Trajano
KONTORASSISTENT ERHVERVSFORSIKRING
mette.trajano@soderbergpartners.dk
Michael Erik Thorsen
Michael Erik Thorsen
Pensionsrådgiver
michael.erik.thorsen@soderbergpartners.dk
Mikkel Bruus
Mikkel Bruus
Pensionsmæglerassistent Trainee
mikkel.bruus@soderbergpartners.dk
Mikkel Nielsen
Mikkel Nielsen
Forsikringsmægler
mikkel.nielsen@soderbergpartners.dk
Mille Kofoed Christensen
Mille Kofoed Christensen
Mødebooker Pension
mille.christensen@soderbergpartners.dk
Morten Jørgensen
Morten Jørgensen
Direktør & Partner
morten.jorgensen@soderbergpartners.dk

N

Nanna Pedersen
Nanna Pedersen
Studentermedhjælper Erhvervsforsikring
nanna.pedersen@soderbergpartners.dk
Nicklas Spurré
Nicklas Spurré
PENSIONSRÅDGIVER
nicklas.spurre@soderbergpartners.dk
Niclas Hofman-Klixbüll
Niclas Hofman-Klixbüll
Pensionsmægler
niclas.hofman-klixbull@soderbergpartners.dk
Nikolas Jojo Woergaard Quarm
Nikolas Jojo Woergaard Quarm
Forsikringsmægler Erhvervsforsikring
nikolas.quarm@soderbergpartners.dk

S

Sandra Kragesten Watsham
Sandra Kragesten Watsham
Kontorassistent Erhvervsforsikring
sandra.watsham@soderbergpartners.dk

T

Tobias Langhoff
Tobias Langhoff
Forsikringsmægler Erhvervsforsikring
tobias.langhoff@soderbergpartners.dk

W

Winnie Marker
Winnie Marker
Pensionsmæglerassistent
winnie.marker@soderbergpartners.dk