Söderberg & Partners Hvidovre

Adresse
Stamholmen 110, 1.
2650 HVIDOVRE
Find os

Kontakt os

A

Andreas Hansen
Andreas Hansen
Forsikringsmægler Erhvervsforsikring
andreas.hansen@soderbergpartners.dk
Anne Svendsen
Anne Svendsen
Mæglerassistent Erhvervsforsikring
anne.svendsen@soderbergpartners.dk

B

Benjamin Hammelboe
Benjamin Hammelboe
Forsikringsmægler Erhvervsforsikring
benjamin.hammelboe@soderbergpartners.dk
Birger Sode-Larsen
Birger Sode-Larsen
Forsikringsmægler Erhvervsforsikring
birger.sode@soderbergpartners.dk

C

Camilla Rye
Camilla Rye
Økonomimedarbejder Erhvervsforsikring
camilla.rye@soderbergpartners.dk
Camilla Vesti Lundsgaard
Camilla Vesti Lundsgaard
Mæglerassistent Erhvervsforsikring
camilla.lundsgaard@soderbergpartners.dk
CA
Caroline Aarenstrup
Studentermedhjælper Erhvervsforsikring
caroline.aarenstrup@soderbergpartners.dk
Carsten Kraul Wonge
Carsten Kraul Wonge
Forsikringsmægler Erhvervsforsikring
carsten.wonge@soderbergpartners.dk
CT
Christian Tornberg
Forsikringsmægler & partner Erhvervsforsikring
christian.tornberg@soderbergpartners.dk
Claus Weide Hansen
Claus Weide Hansen
Forsikringsmægler Erhvervsforsikring
claus.weide@soderbergpartners.dk
CM
Cliff Møller
Kundechef Erhvervsforsikring
cliff.moller@soderbergpartners.dk

E

Emilie Bredahl Jensen
Emilie Bredahl Jensen
Studentermedhjælper Erhvervsforsikring
emilie.bredahl@soderbergpartners.dk

H

Helle Vernerlund
Helle Vernerlund
Forsikringsmægler Erhvervsforsikring
helle.vernerlund@soderbergpartners.dk

J

Jan Sandberg
Jan Sandberg
Forsikringsmægler Erhvervsforsikring
jan.sandberg@soderbergpartners.dk
Jannick Holten
Jannick Holten
Kundechef Erhvervsforsikring
jannick.holten@soderbergpartners.dk
Jon Gylden Mikkelsen
Jon Gylden Mikkelsen
Forsikringsmægler Erhvervsforsikring
jon.mikkelsen@soderbergpartners.dk

K

Kim Bjørn
Kim Bjørn
Forsikringsmægler Erhvervsforsikring
kim.bjorn@soderbergpartners.dk
Kristian Eg
Kristian Eg
Forsikringsmægler Erhvervsforsikring
kristian.eg@soderbergpartners.dk

L

Lars Kortegaard
Lars Kortegaard
Forsikringsmægler & partner Erhvervsforsikring
lars.kortegaard@soderbergpartners.dk
Lea Schrøder
Lea Schrøder
Mæglerassistent Erhvervsforsikring
lea.schroder@soderbergpartners.dk
Lene Efferbach
Lene Efferbach
Administration Pension
lene.efferbach@soderbergpartners.dk

M

MS
Martin Stokholm
Kundechef Erhvervsforsikring
martin.stokholm@soderbergpartners.dk
Mathias Voltzmann
Mathias Voltzmann
Kundechef Erhvervsforsikring
mathias.voltzmann@soderbergpartners.dk
Michael Boelsmand
Michael Boelsmand
Forsikringsmægler Erhvervsforsikring
michael.boelsmand@soderbergpartners.dk
MH
Michael Holst
Pensionsmægler & partner
michael.holst@soderbergpartners.dk
Michaell Gøde
Michaell Gøde
Teamleder Erhvervsforsikring
michaell.gode@soderbergpartners.dk
Mikkel Vesti Kristiansen
Mikkel Vesti Kristiansen
Forsikringsmægler Erhvervsforsikring
mikkel.kristiansen@soderbergpartners.dk
Mogens Fenn Bagger
Mogens Fenn Bagger
Forsikringsmægler Erhvervsforsikring
mogens.bagger@soderbergpartners.dk
MM
Morten Mangor Schmidt
Forsikringsmægler Erhvervsforsikring
morten.schmidt@soderbergpartners.dk

N

Niels Henrik Slisz
Niels Henrik Slisz
Forsikringsmægler Erhvervsforsikring
niels.slisz@soderbergpartners.dk

P

Peter Mann Jensen
Peter Mann Jensen
Forsikringsmægler Erhvervsforsikring
peter.jensen@soderbergpartners.dk
Peter Trier
Peter Trier
Forsikringsmægler Erhvervsforsikring
peter.trier@soderbergpartners.dk

R

RL
Regitze Louise Tornberg
Mæglerassistent Erhvervsforsikring
regitze.tornberg@soderbergpartners.dk

S

Simone Korkendrup
Simone Korkendrup
Mæglerassistent Erhvervsforsikring
simone.korkendrup@soderbergpartners.dk
SA
Sofie Andreassen
Studentermedhjælper Erhvervsforsikring
sofie.andreassen@soderbergpartners.dk
Susanne Maj Søgaard
Susanne Maj Søgaard
Mæglerassistent Erhvervsforsikring
susanne.sogaard@soderbergpartners.dk
Søren Christensen
Søren Christensen
Forsikringsmægler & partner Erhvervsforsikring
soren.christensen@soderbergpartners.dk

T

Thyge Lyngdal
Thyge Lyngdal
Forsikringsmægler Pension
thyge.lyngdal@soderbergpartners.dk
Torben Dalgaard
Torben Dalgaard
Forsikringsmægler Erhvervsforsikring
torben.dalgaard@soderbergpartners.dk

Ledige stillinger

Pensionsrådgiver 

Har du erfaring med at rådgive indenfor pensionsområdet og trives du i en udadvendt rolle, hvor kundens ønsker og behov er i centrum? Så er jobbet her måske noget for dig! Söderberg & Partners er i kraftig vækst og vi søger derfor endnu en ny kollega til vores ambitiøse pensionsteam.

Brøndby
1 apr. 2024
Söderberg og Partners søger passionerede pensionsmæglere/partnere i Jylland 

Söderberg & Partners er i kraftig vækst, og vi søger derfor nye pensionsmæglere/partnere til en af vores kontorer i Aalborg. Du vil blive en del af et dedikeret og specialiseret team af mæglere indenfor pension og sundhedsforsikringer.

1 dec. 2024
Uopfordret ansøgning 

Du er velkommen til at sende os din ansøgning og CV uopfordret. Vi gemmer dit CV og vender tilbage til dig, såfremt der opstår en ledig stilling, der mathcer din profil.