Söderberg & Partners Køge, Theilgaards Torv 9

Adresse
Theilgaards Torv 9
4600 KØGE
Find os

Kontakt os

Camilla  Jensen
Camilla Jensen
Forsikringsmægler Erhvervsforsikring
camilla.jensen@soderbergpartners.dk
Frederik Emil Rømer Andersen
Frederik Emil Rømer Andersen
Forsikringsmægler Erhvervsforsikring
frederik.andersen@soderbergpartners.dk
JP
Jens Petersen
Forsikringsmægler Erhvervsforsikring
jens.petersen@soderbergpartners.dk
KL
Kasper Lind
FORSIKRINGSMÆGLER ERHVERVSFORSIKRING
kasper.lind@soderbergpartners.dk
KI
Kim Illum
Forsikringsmægler & Partner
kim.illum@soderbergpartners.dk
KH
Kurt Hansen
Forsikringsmægler Erhvervsforsikring
kurt.hansen@soderbergpartners.dk
Morten Schou
Morten Schou
Forsikringsmægler Erhvervsforsikring
morten.schou@soderbergpartners.dk
Steen William Kjærsgård
Steen William Kjærsgård
Forsikringsmægler & Partner
steen.kjaersgaard@soderbergpartners.dk
Sune Rass Kristiansen
Sune Rass Kristiansen
Forsikringsmægler Erhvervsforsikring
sune.kristiansen@soderbergpartners.dk
Thomas Madsen
Thomas Madsen
Forsikringsmægler & Partner
thomas.madsen@soderbergpartners.dk

Ledige stillinger

Pensionsrådgiver 

Har du erfaring med at rådgive indenfor pensionsområdet og trives du i en udadvendt rolle, hvor kundens ønsker og behov er i centrum? Så er jobbet her måske noget for dig! Söderberg & Partners er i kraftig vækst og vi søger derfor endnu en ny kollega til vores ambitiøse pensionsteam.

Brøndby
1 apr. 2024
Söderberg og Partners søger passionerede pensionsmæglere/partnere i Jylland 

Söderberg & Partners er i kraftig vækst, og vi søger derfor nye pensionsmæglere/partnere til en af vores kontorer i Aalborg. Du vil blive en del af et dedikeret og specialiseret team af mæglere indenfor pension og sundhedsforsikringer.

1 dec. 2024
Uopfordret ansøgning 

Du er velkommen til at sende os din ansøgning og CV uopfordret. Vi gemmer dit CV og vender tilbage til dig, såfremt der opstår en ledig stilling, der mathcer din profil.