Söderberg & Partners Vordingborg

Adresse
Kløften 23
4760 VORDINGBORG
Find os

Kontakt os

Carsten Nøreng Pedersen
Carsten Nøreng Pedersen
Pensionsmægler & partner
carsten.pedersen@soderbergpartners.dk
Jan Skjelmose
Jan Skjelmose
Pensionsmægler & partner
jan.skjelmose@soderbergpartners.dk
KH
Karina Hoffmann
Administrationsansvarlig Pension
karina.hoffmann@soderbergpartners.dk
Mariann Melhedegaard
Mariann Melhedegaard
Pensionsmægler & partner
mariann.melhedegaard@soderbergpartners.dk
Mikael Nygaard
Mikael Nygaard
Pensionsmægler & partner
mikael.nygaard@soderbergpartners.dk
Morten William Olsen
Morten William Olsen
Pensionsmægler & partner
morten.william.olsen@soderbergpartners.dk
Tessa Lykke Eidem
Tessa Lykke Eidem
Pensionsmæglerassistent
tessa.eidem@soderbergpartners.dk
Thomas Juel Iversen
Thomas Juel Iversen
Rådgiver Pension
thomas.iversen@soderbergpartners.dk

Ledige stillinger

Trainee indenfor pensionsrådgivning 

Har du en rådgiver i maven og en interesse for pension? Så er det måske dig vi søger?

10 maj 2024
Udadvendt og businessminded Business Supporter til pensionsområdet - barselsvikar 

Drives du af at få ting fra hånden? Og har du flair for administration og elsker at hjælpe andre? Så er det lige dig, vi søger til at supportere os i pensionsafdelingen på vores hovedkontor i København K.

København
27 apr. 2024
Grafisk studentermedhjælper til marketing- og kommunikationsafdelingen 

Er du en kreativ schweizerkniv med en bred vifte af færdigheder inden for marketing og kommunikation? Ønsker du at udvikle dine evner i en international organisation? Så er du måske vores nye studentermedhjælper i marketing- og kommunikationsafdelingen hos Söderberg & Partners Danmark.

København
5 maj 2024
Söderberg og Partners søger passionerede pensionsmæglere/partnere i Jylland 

Söderberg & Partners er i kraftig vækst, og vi søger derfor nye pensionsmæglere/partnere til en af vores kontorer i Aalborg. Du vil blive en del af et dedikeret og specialiseret team af mæglere indenfor pension og sundhedsforsikringer.

1 dec. 2024
Uopfordret ansøgning 

Du er velkommen til at sende os din ansøgning og CV uopfordret. Vi gemmer dit CV og vender tilbage til dig, såfremt der opstår en ledig stilling, der mathcer din profil.