Skip to main content Skip to main navigation

Carl Gustavs Gade 3

2630 Taastrup


Contacts

Allan Petersson

Pensionsrådgiver

allan.petersson@soderbergpartners.dk
+45 23 60 70 25

AL

Anette Larsen

Kundechef, Erhvervsforsikring

anette.larsen@soderbergpartners.dk
+45 20 64 25 21

Anja Hansen

Kundechef, Erhvervsforsikring

anja.hansen@soderbergpartners.dk
+45 21 18 70 79

Bo Hansen

Pensionsrådgiver

bo.hansen@soderbergpartners.dk
+45 21 18 96 93

Carina Berg Jensen

Forsikringsrådgiver

carina.berg@soderbergpartners.dk
+45 23 60 00 82

Caroline Fischer Larsen

Kundechef, Erhvervforsikring

caroline.fischer@soderbergpartners.dk
+45 33 70 45 87


CD

Christian Dybkjær

Head of International Division, Erhvervsforsikring

christian.dybkjaer@soderbergpartners.dk
+45 23 29 94 14

Christina Mørkedal

Administrationschef, Erhvervsforsikring

christina.morkedal@soderbergpartners.dk
+45 30 60 32 18



Frederik Christiansen

Forsikringsmægler & direktør

frederik.christiansen@soderbergpartners.dk
+45 20 11 50 76


Helle Faaborg

Kundechef, Erhvervsforsikring

helle.faaborg@soderbergpartners.dk
+45 33 70 44 15

Helle Østergaard Hansen

Pensionsrådgiver

helle.ostergaard@soderbergpartners.dk
+45 21 20 40 29

Jan Borup

Forsikringsmægler

jan.borup@soderbergpartners.dk
+45 40 56 76 76

Jesper Buch Larsen

Rådgiver, Pension

jesper.larsen@soderbergpartners.dk
+45 21 18 51 69

JK

Jesper Kjær

Kundechef, Erhvervsforsikring

jesper.kjaer@soderbergpartners.dk
+45 21 28 62 03

John Lindholm

Senior Aviation Specialist

john.lindholm@soderbergpartners.dk
+45 21 18 03 73

Jørgen Jensen

Rådgiver Skade

jorgen.jensen@soderbergpartners.dk

KM

Kim Møller

Forsikringsmægler, Erhvervsforsikring

kim.moller@soderbergpartners.dk
+45 33 70 45 89

Kristoffer Hansen Mohr

Rådgiver, Pension

kristoffer.hansen@soderbergpartners.dk
+45 21 18 34 84

Liselotte Marie Johansen

Senior Aviation Specialist

liselotte.johansen@soderbergpartners.dk
+45 30 60 01 57

Majbritt Andersen

Pensionsrådgiver

majbritt.andersen@soderbergpartners.dk
+45 53 77 51 07

Michael Frederiksen

Rådgiver, Erhvervsforsikring

michael.frederiksen@soderbergpartners.dk
+45 29 22 21 51

Michael Kofoed

Forsikringsmægler, Pension

michael.kofoed@soderbergpartners.dk
+45 33 70 45 94

Natalie Ohannessian

Kundechef, Pension

natalie.ohannessian@soderbergpartners.dk
+45 21 18 82 91

Ole Colberg

Kundechef, Erhvervsforsikring

ole.colberg@soderbergpartners.dk
+45 92 44 11 07

Pernille Tromborg

Kundechef, Pension

pernille.tromborg@soderbergpartners.dk
+45 21 19 99 83

Peter Krøger

Kundechef, Erhvervsforsikring

peter.kroger@soderbergpartners.dk
+45 33 70 44 26

Pia Gaarslev

Kundechef, Erhvervsforsikring

pia.gaarslev@soderbergpartners.dk
+45 33 70 44 14

Sebastian Lise

Studentermedhjælper, Erhvervsforsikring

sebastian.lise@soderbergpartners.dk

Søren Hvekstrup

Kundechef, Pension

soren.hvekstrup@soderbergpartners.dk
+45 53 83 31 66

Steen Elkjær-Knudsen

Pensionsmægler

steen.elkjaer-knudsen@soderbergpartners.dk
+45 31 76 53 80

Susanne Hansen

Kundechef, Pension

susanne.hansen@soderbergpartners.dk
+45 33 70 44 22

Thomas Momberg

Forsikringsrådgiver

thomas.momberg@soderbergpartners.dk
+45 21 45 49 99

Thomas Poulsen

Kundechef, Erhvervsforsikring

thomas.poulsen@soderbergpartners.dk
+45 24 20 22 50


TS

Torben Lund Simonsen

Forsikringsmægler, Erhvervsforsikring

torben.simonsen@soderbergpartners.dk
+45 20 15 19 27