Söderberg & Partners Ikast

Adresse
Navervej 6D
7430 IKAST
Find os

Kontakt os

Carsten Nøreng Pedersen
Carsten Nøreng Pedersen
Pensionsmægler & partner
carsten.pedersen@soderbergpartners.dk
Jan Skjelmose
Jan Skjelmose
Pensionsmægler & partner
jan.skjelmose@soderbergpartners.dk
KH
Karina Hoffmann
Administrationsansvarlig Pension
karina.hoffmann@soderbergpartners.dk
Mariann Melhedegaard
Mariann Melhedegaard
Pensionsmægler & partner
mariann.melhedegaard@soderbergpartners.dk
Mikael Nygaard
Mikael Nygaard
Pensionsmægler & partner
mikael.nygaard@soderbergpartners.dk
Tessa Lykke Eidem
Tessa Lykke Eidem
Pensionsmæglerassistent
tessa.eidem@soderbergpartners.dk

Ledige stillinger

Pensionsrådgiver 

Har du erfaring med at rådgive indenfor pensionsområdet og trives du i en udadvendt rolle, hvor kundens ønsker og behov er i centrum? Så er jobbet her måske noget for dig! Söderberg & Partners er i kraftig vækst og vi søger derfor endnu en ny kollega til vores ambitiøse pensionsteam.

Brøndby
1 apr. 2024
Söderberg og Partners søger passionerede pensionsmæglere/partnere i Jylland 

Söderberg & Partners er i kraftig vækst, og vi søger derfor nye pensionsmæglere/partnere til en af vores kontorer i Aalborg. Du vil blive en del af et dedikeret og specialiseret team af mæglere indenfor pension og sundhedsforsikringer.

1 dec. 2024
Uopfordret ansøgning 

Du er velkommen til at sende os din ansøgning og CV uopfordret. Vi gemmer dit CV og vender tilbage til dig, såfremt der opstår en ledig stilling, der mathcer din profil.