Skip to main content Skip to main navigation

Porsvej 2

9000
Aalborg

Velkommen til vores kontor på Porsvej i Aalborg. Her står vores erfarne og engagerede forsikringsmæglere klar til at rådgive jeres virksomhed.

Som specialister inden for erhvervsforsikringer kan vores rådgivere på dette kontor hjælpe jer med at sammensætte en forsikringsløsning, som tager udgangspunkt i de forsikringer, jeres virksomhed har brug for.

Kontakt kontoret via mail på gitte.madsen@soderbergpartners.dk


Kontaktpersoner

Christine Kapper Aaby

Pensionsrådgiver

christine.kapper@soderbergpartners.dk
+45 24 79 72 75

Dan Badsberg

Forsikringsmægler & Partner

dan.badsberg@soderbergpartners.dk
+45 20 90 01 06

Esben Nørhave Lunden

Kundechef, Erhvervsforsikring

esben.lunden@soderbergpartners.dk
+45 92 44 11 09

Gitte Madsen

Administrationschef, Forsikringsmægler

gitte.madsen@soderbergpartners.dk
+45 20 30 21 24

Helle Kapper

Forsikringsmæglerassistent

helle.kapper@soderbergpartners.dk
+45 22 74 17 65

Kim Rene Lund

Forsikringsmægler & Partner

kim.lund@soderbergpartners.dk
+45 20 90 99 45

Michael Kapper

Forsikringsmægler & Partner, Pension

michael.kapper@soderbergpartners.dk
+45 28 19 80 61

Susanne Badsberg

Økonomimedarbejder

susanne.badsberg@soderbergpartners.dk
+45 26 27 98 29

Kontakt os