Skip to main content Skip to main navigation

Park Allé 295

2605
Brøndby

Velkommen til vores kontor på Park Allé i Brøndby, hvorfra vores mæglere yder professionel og uvildig rådgivning med fokus på erhvervsforsikringer, pensionsordninger og sundhedsforsikringer.

Vores mæglere har mange års erfaring med at analysere og rådgive danske og internationale virksomheder i, hvilke pensions- og forsikringsløsninger, der dækker dem og deres medarbejderes behov bedst muligt. Det betyder, at I som virksomhedskunde kan føle jer trygge ved, at I og jeres medarbejdere altid har markedets bedste vilkår.

Kontakt kontoret på time@soderbergpartners.dk


Kontaktpersoner

Anders Cramer

Pensionsmægler & Partner

anders.cramer@soderbergpartners.dk
+45 51 96 05 74

Anders Laustsen

Pensionsmægler

anders.laustsen@soderbergpartners.dk
+45 51 96 19 23

Andreas Heyn Fallesen

Pensionsmægler & Partner

andreas.fallesen@soderbergpartners.dk
+45 51 96 05 72

Anna Martiny Lund

Kontorassistent, Pension & Erhvervsforsikring

anna.lund@soderbergpartners.dk
+45 38 16 07 15

Annette Brun Nielsson

Mæglerassistent, Pension

annette.brun.nielsson@soderbergpartners.dk
+45 38 16 07 32

Asta Arnvig Christensen

Business Analyst, Cand.act.

asta.arnvig@soderbergpartners.dk
+45 38 16 07 11

Bente Andersen

Pensionsmæglerassistent

bente.andersen@soderbergpartners.dk
+45 38 16 07 06

Bettina Bertram Holmfjeld

Projektleder, Pension & Erhvervsforsikring

bettina.holmfjeld@soderbergpartners.dk
+45 38 16 07 02

Christina Bergstrøm

Forsikringsrådgiver

christina.bergstrom@soderbergpartners.dk
+45 38 16 07 67

Clara Lund Christensen

Teamleder, Pension & Erhvervsforsikring

clara.christensen@soderbergpartners.dk
+45 38 16 07 61

David Rahbek Gudendal

Forsikringsrådgiver

david.gudendal@soderbergpartners.dk
+45 38 16 07 01

Emily Maja Mohr

Kontorassistent, Erhvervsforsikring

emily.mohr@soderbergpartners.dk
+45 38 16 07 26

Heidi Jarlgren

Forsikringsrådgiver

heidi.jarlgren@soderbergpartners.dk
+45 38 16 07 12

Jacob Groes Agerholm

Forsikringsrådgiver

jacob.agerholm@soderbergpartners.dk
+45 38 16 07 08

Jimmi Hartvig

Forsikringsmægler

jimmi.hartvig@soderbergpartners.dk
+45 51 96 18 91

Katrine Hindsberg

Forsikringsrådgiver

katrine.hindsberg@soderbergpartners.dk
+45 38 16 07 34

Kenneth Jørgensen

Forsikringsmægler & Partner

kenneth.jorgensen@soderbergpartners.dk
+45 51 96 00 30

Kim Mikuta

Pensionsrådgiver

kim.mikuta@soderbergpartners.dk
+45 38 16 07 23

Lars Ebler

Forsikringsmægler & Partner

lars.ebler@soderbergpartners.dk
+45 51 96 00 44

MBN

Marcus Benjamin Newman

Studentermedhjælper, Erhvervsforsikring

marcus.newman@soderbergpartners.dk
+45 38 16 07 24

Mathias Julskov

Account Manager

mathias.julskov@soderbergpartners.dk
+45 38 16 07 03

Mathias Lundberg

Pensionsmæglerassistent

mathias.lundberg@soderbergpartners.dk
+45 38 16 07 69

Max Tronier Hansen

Pensionsrådgiver

max.hansen@soderbergpartners.dk
+45 38 16 07 09

Michael Erik Thorsen

Pensionsrådgiver

michael.erik.thorsen@soderbergpartners.dk
+45 38 16 07 04

Mikkel Nielsen

Forsikringsmægler

mikkel.nielsen@soderbergpartners.dk
+45 51 96 00 20

Misja Noot

Forsikringsmægler

misja.noot@soderbergpartners.dk
+45 51 96 01 02

Morten Jørgensen

Direktør & Partner

morten.jorgensen@soderbergpartners.dk
+45 38 16 07 66

Nicklas Spurré

Pensionsrådgiver

nicklas.spurre@soderbergpartners.dk
+45 38 16 07 65

SEM

Salma El Mossalami

Studentermedhjælper, Erhvervsforsikring

salma.mossalami@soderbergpartners.dk
+45 38 16 07 27

Silas Noot

Forsikringsmægler

silas.noot@soderbergpartners.dk
+45 51 96 01 03

Winnie Marker

Pensionsmæglerassistent

winnie.marker@soderbergpartners.dk
+45 38 16 07 28

Kontakt os