Skip to main content Skip to main navigation

Park Allé 295

2605
Brøndby

Velkommen til vores kontor på Park Allé i Brøndby, hvorfra vores mæglere yder professionel og uvildig rådgivning med fokus på erhvervsforsikringer, pensionsordninger og sundhedsforsikringer.

Vores mæglere har mange års erfaring med at analysere og rådgive danske og internationale virksomheder i, hvilke pensions- og forsikringsløsninger, der dækker dem og deres medarbejderes behov bedst muligt. Det betyder, at I som virksomhedskunde kan føle jer trygge ved, at I og jeres medarbejdere altid har markedets bedste vilkår.

Kontakt kontoret på time@soderbergpartners.dk


Kontaktpersoner

Anders Cramer

Pensionsmægler & Partner

anders.cramer@soderbergpartners.dk
+45 51 96 05 74

Anders Laustsen

Kundechef, Pension

anders.laustsen@soderbergpartners.dk
+45 51 96 19 23

Andreas Heyn Fallesen

Pensionsmægler & Partner

andreas.fallesen@soderbergpartners.dk
+45 51 96 05 72

AML

Anna Martiny Lund

Kontorassistent, Pension & Erhvervsforsikring

anna.lund@soderbergpartners.dk
+45 38 16 07 15

Asta Arnvig Christensen

Business Analyst, Cand.act.

asta.arnvig@soderbergpartners.dk
+45 38 16 07 11

Bente Andersen

Pensionsmæglerassistent

bente.andersen@soderbergpartners.dk
+45 38 16 07 06

Bettina Bertram Holmfjeld

Teamleder, Pension

bettina.holmfjeld@soderbergpartners.dk
+45 38 16 07 02

Christina Bergstrøm

Forsikringsrådgiver

christina.bergstrom@soderbergpartners.dk
+45 38 16 07 67

Clara Lund Christensen

Teamleder, Erhvervsforsikring

clara.christensen@soderbergpartners.dk
+45 38 16 07 61

David Rahbek Gudendal

Forsikringsrådgiver

david.gudendal@soderbergpartners.dk
+45 38 16 07 01

Jacob Groes Agerholm

Forsikringsrådgiver

jacob.agerholm@soderbergpartners.dk
+45 38 16 07 08

Jakob Lund

Studentermedhjælper, Pension

jakob.lund@soderbergpartners.dk
+45 38 16 07 29

Jimmi Hartvig

Forsikringsmægler

jimmi.hartvig@soderbergpartners.dk
+45 51 96 18 91

Johnni Pedersen

Kundechef, Pension

johnni.pedersen@soderbergpartners.dk
+45 51 96 18 47

KL

Kasper Linnemann

Projektleder, Erhvervsforsikring

kasper.linnemann@soderbergpartners.dk

Kenneth Jørgensen

Forsikringsmægler & Partner

kenneth.jorgensen@soderbergpartners.dk
+45 51 96 00 30

Lars Ebler

Forsikringsmægler & Partner

lars.ebler@soderbergpartners.dk
+45 51 96 00 44

Lukas Kranker

Studentermedhjælper, Erhvervsforsikring

lukas.kranker@soderbergpartners.dk
+45 38 16 07 14

Mads Orvad Thomsen

Kundechef, Pension

mads.thomsen@soderbergpartners.dk
+45 51 96 02 51

Mathias Julskov

Account Manager

mathias.julskov@soderbergpartners.dk
+45 38 16 07 03

Mathias Lundberg

Mæglerassistent, Trainee

mathias.lundberg@soderbergpartners.dk
+45 38 16 07 69

Max Tronier Hansen

Pensionsrådgiver

max.hansen@soderbergpartners.dk
+45 38 16 07 09

Mikkel Nielsen

Forsikringsmægler

mikkel.nielsen@soderbergpartners.dk
+45 51 96 00 20

Misja Noot

Forsikringsmægler

misja.noot@soderbergpartners.dk
+45 51 96 01 02

Morten Jørgensen

Direktør & Partner

morten.jorgensen@soderbergpartners.dk
+45 38 16 07 66

Nicklas Spurré

Pensionsrådgiver

nicklas.spurre@soderbergpartners.dk
+45 38 16 07 65

Silas Noot

Forsikringsmægler

silas.noot@soderbergpartners.dk
+45 51 96 01 03

Winnie Marker

Pensionsmæglerassistent

winnie.marker@soderbergpartners.dk
+45 38 16 07 28

Kontakt os