Skip to main content Skip to main navigation

Tjørringparken 4A

7400
Herning

Velkommen til vores kontor i Tjørringparken i Herning, hvorfra kompetente forsikringsmæglere med mange års erfaring står klar til at yde analytisk og uvildig rådgivning til virksomheder – altid med jeres virksomheds interesser i centrum.

På dette kontor er vores mæglere især specialiserede i at rådgive om og håndtere forsikringsaftaler for håndværks- og byggebranchen, udlejningsejendomme samt bo- og væresteder.


Kontaktpersoner

Annette Hermannsen

Administrationsansvarlig

annette.hermannsen@soderbergpartners.dk
+45 36 98 63 50

Claus Renner Petersen

Forsikringsmægler & Partner

claus.petersen@soderbergpartners.dk
+45 21 47 73 54

Dorthe Søgaard Kristensen

Administrator, Erhvervsforsikring

dorthe.kristensen@soderbergpartners.dk
+45 36 98 63 56

John Petersen

Forsikringsmægler

john.petersen@soderbergpartners.dk
+45 60 91 15 54

KN

Karina Zalite Nielsen

Administrator, Erhvervsforsikring

+45 36 98 63 59

Leif Garsdal

Forsikringsmægler

leif.garsdal@soderbergpartners.dk
+45 23 23 72 23

Lisa Lyngskov Dybtved

Administrator, Erhvervsforsikring

lisa.dybtved@soderbergpartners.dk
+45 36 98 63 58

OD

Ove Dahl

Forsikringsmægler

ove.dahl@soderbergpartners.dk
+45 40 11 63 50

SJ

Silke Jørgensen

Forsikringsmægler

silke.jorgensen@soderbergpartners.dk
+45 21 62 45 12

SB

Sofie Strand Bergmann

Forsikringsmægler

+45 21 15 63 50

Kontakt os