Skip to main content Skip to main navigation

Amaliegade 3-5, 1. Sal

1256
København K

Velkommen til vores danske hovedkontor i det centrale København. Her arbejder vores stabsmedarbejdere inden for områder som økonomi, kommunikation- og marketing samt pension og erhvervsforsikringer. Derudover har nogle af vores pensionsrådgivere også kontorer her.

For vores stabsmedarbejdere er det vigtigste mål at skabe de bedste forudsætninger for, at vores dygtige mæglere over hele Danmark lykkes bedst muligt i rådgivningen af jer som kunde.

Kontakt kontoret på info@soderbergpartners.dk 


Kontaktpersoner

Axel Sjøgren

Business Relationship Manager, Erhvervsforsikring

axel.sjogren@soderbergpartners.dk
+45 28 56 79 64

Beinta av Kák Bech

Receptionist & HR-assistent

beinta.bech@soderbergpartners.dk
+45 51 49 14 42

Carsten Scharff

Head of Special Risk

carsten.scharff@soderbergpartners.dk
+45 20 60 73 43

Daniel Wæver

Analytiker, Erhvervsforsikring

daniel.waever@soderbergpartners.dk
+45 23 38 86 71

Elisabeth Jørgensen

Senior marketingkoordinator

elisabeth.jorgensen@soderbergpartners.dk
+45 60 66 61 27

Ester Mølbjerg Hofman-Bang

CCO, Erhvervsforsikring

ester.hofman-bang@soderbergpartners.dk
+45 40 91 47 01

Helle Alex Andersen

Løn- og kreditorbogholder

helle.andersen@soderbergpartners.dk
+45 26 84 45 54

Isabella Hoffmann

Marketingsassistent

isabella.hoffmann@soderbergpartners.dk

Jacob Enoch Kristensen

IT- Projektleder

jacob.kristensen@soderbergpartners.dk
+45 30 50 14 61

Jonatan Nymand Poulsen

Økonomimedarbejder, Pension

jonatan.nymand@soderbergpartners.dk
+45 51 55 77 45

Kasper Magelund

Forsikringsmægler, Erhvervsforsikring

kasper.magelund@soderbergpartners.dk
+45 24 84 24 67

Kia-Mai Vang Elsborg

Business Supporter, Pension

kia.elsborg@soderbergpartners.dk
+45 51 49 14 18

Kirsten Møller

Business Supporter, Erhvervsforsikring

kirsten.moller@soderbergpartners.dk
+45 51 28 37 72

Lotte Anker Svendsen

Business Specialist, Pension

lotte.anker@soderbergpartners.dk
+45 53 87 04 09

MFK

Maria Franklin Kronow

Marketing- & kommunikationschef

maria.kronow@soderbergpartners.dk
+45 27 28 01 11

Mark Volder

Studentermedhjælper, Erhvervsforsikring

mark.volder@soderbergpartners.dk

Mette Pi Gant

Økonomimedarbejder, Erhvervsforsikring

mette.gant@soderbergpartners.dk
+45 22 71 16 49

Morten Roer

Økonomimedarbejder, Erhvervsforsikring

morten.roer@soderbergpartners.dk
+45 51 49 24 70

Niels Caspersen

Projektkonsulent, Erhvervsforsikring

niels.caspersen@soderbergpartners.dk
+45 51 49 00 28

Nikolai Primdahl

Studentermedhjælper, økonomi

nikolai.primdahl@soderbergpartners.dk

Niramol Arsanam

Teamleder, Erhvervsforsikring

niramol.arsanam@soderbergpartners.dk
+45 28 26 83 36

Sara Skov

COO Erhvervsforsikring/Head of IT business development

sara.skov@soderbergpartners.dk
+45 40 25 00 27

Sidsel Tornager Brølling

Business Process Manager, Pension

sidsel.brolling@soderbergpartners.dk
+45 51 59 81 51

Tobias Bisander

Studentermedhjælper, Erhvervsforsikring

tobias.bisander@soderbergpartners.dk

Torben Spuur Jensen

CCO, Pension

torben.jensen@soderbergpartners.dk
+45 40 70 05 68

Torben Stubberup

Head of S&P Platform Denmark

torben.stubberup@soderbergpartners.dk
+45 20 60 73 33

TG

Trine Dunois Scheel Grandt

Senior Legal Counsel

trine.grandt@soderbergpartners.dk
+45 21 90 11 83

WH

Waled Hakim

Forsikringsmægler, Pension & Erhvervsforsikring

waled.hakim@soderbergpartners.dk
+45 60 15 25 85

Ümid Ghadimi

Growth manager

umid.ghadimi@soderbergpartners.dk
+45 28 15 07 96

Kontakt os