Skip to main content Skip to main navigation

Amaliegade 3-5, 1. Sal

1256
København K

Velkommen til vores danske hovedkontor i det centrale København. Her arbejder vores stabsmedarbejdere inden for områder som økonomi, kommunikation- og marketing samt pension og erhvervsforsikringer. Derudover har nogle af vores pensionsrådgivere også kontorer her.

For vores stabsmedarbejdere er det vigtigste mål at skabe de bedste forudsætninger for, at vores dygtige mæglere over hele Danmark lykkes bedst muligt i rådgivningen af jer som kunde.

Kontakt kontoret på info@soderbergpartners.dk 


Kontaktpersoner

ASN

Annette Svenningsen Nielsen

Økonomimedarbejder

annette.nielsen@soderbergpartners.dk
+45 51 49 24 70

Beinta av Kák Bech

Receptionist & HR-assistent

beinta.bech@soderbergpartners.dk
+45 51 49 14 42

Carsten Scharff

Head of Special Risk

carsten.scharff@soderbergpartners.dk
+45 20 60 73 43

Elisabeth Jørgensen

Marketing- & kommunikationsmedarbejder

elisabeth.jorgensen@soderbergpartners.dk
+45 60 66 61 27

FLV

Filippa E. La Cour Valentin

Økonomimedarbejder

filippa.valentin@soderbergpartners.dk
+45 61 68 61 16

HAA

Helle Alex Andersen

Økonomimedarbejder

helle.andersen@soderbergpartners.dk
+45 26 84 45 54

IH

Isabella Hoffmann

Studentermedhjælper, Marketing

isabella.hoffmann@soderbergpartners.dk

Julie Aaskov Cornett

Marketing- & kommunikationschef

julie.cornett@soderbergpartners.dk
+45 60 13 36 05

Karen Nordsted Müller

Juridisk ansvarlig, Erhvervsforsikring

karen.nordsted@soderbergpartners.dk
+45 51 49 14 18

Lotte Anker Svendsen

Business Specialist, Pension

lotte.anker@soderbergpartners.dk
+45 53 87 04 09

MLM

Marie Louise Mordhorst

Studentermedhjælper, Økonomi

marielouise.mordhorst@soderbergpartners.dk

Mark Jørgensen

Studentermedhjælper, Erhvervsforsikring

mark.jorgensen@soerbergpartners.dk

Mette Møller Nielsen

Analytiker, Erhvervsforsikring

mette.nielsen@soderbergpartners.dk
+45 23 65 36 30

Sara Skov

Administrationschef, Erhvervsforsikring

sara.skov@soderbergpartners.dk
+45 40 25 00 27

Sidsel Tornager Brølling

Business Process Manager, Pension

sidsel.brolling@soderbergpartners.dk
+45 51 59 81 51

Sisse Baand Rasmussen

HR Partner

sisse.rasmussen@soderbergpartners.dk
+45 23 74 75 50

Torben Spuur Jensen

Markedsdirektør, Pension

torben.jensen@soderbergpartners.dk
+45 40 70 05 68

Torben Stubberup

CEO, Erhvervsforsikring

torben.stubberup@soderbergpartners.dk
+45 20 60 73 33

Victoria Høyby Hansen

Økonomimedarbejder

victoria.hansen@soderbergpartners.dk
+45 28 12 90 95

Ümid Ghadimi

Sales & development, Erhvervsforsikring

umid.ghadimi@soderbergpartners.dk
+45 28 15 07 96

Kontakt os