Skip to main content Skip to main navigation

Amaliegade 3-5, 1. Sal

1256
København K

Velkommen til vores danske hovedkontor i det centrale København. Her arbejder vores stabsmedarbejdere inden for områder som økonomi, kommunikation- og marketing samt pension og erhvervsforsikringer. Derudover har nogle af vores pensionsrådgivere også kontorer her.

For vores stabsmedarbejdere er det vigtigste mål at skabe de bedste forudsætninger for, at vores dygtige mæglere over hele Danmark lykkes bedst muligt i rådgivningen af jer som kunde.

Kontakt kontoret på info@soderbergpartners.dk 


Kontaktpersoner

Beinta av Kák Bech

Receptionist & HR-assistent

beinta.bech@soderbergpartners.dk
+45 51 49 14 42

Carsten Scharff

Head of Special Risk

carsten.scharff@soderbergpartners.dk
+45 20 60 73 43

Elisabeth Jørgensen

Marketing- & kommunikationsmedarbejder

elisabeth.jorgensen@soderbergpartners.dk
+45 60 66 61 27

Ester Mølbjerg Hofman-Bang

CCO, Erhvervsforsikring

ester.hofman-bang@soderbergpartners.dk
+45 40 91 47 01

Filippa E. La Cour Valentin

Controller/Teamleder, Pension

filippa.valentin@soderbergpartners.dk
+45 61 68 61 16

Helle Alex Andersen

Løn- og kreditorbogholder

helle.andersen@soderbergpartners.dk
+45 26 84 45 54

Isabella Hoffmann

Studentermedhjælper, Marketing

isabella.hoffmann@soderbergpartners.dk

Jacob Enoch Kristensen

IT- Projektleder

jacob.kristensen@soderbergpartners.dk
+45 30 50 14 61

Jonatan Nymand Poulsen

Økonomimedarbejder, Pension

jonatan.nymand@soderbergpartners.dk
+45 51 55 77 45

Julie Aaskov Cornett

Marketing- & kommunikationschef

julie.cornett@soderbergpartners.dk
+45 60 13 36 05

Julius Gotfredsen

Rådgiver, Pension

julius.gotfredsen@soderbergpartners.dk
+45 42 78 45 92

KM

Kasper Magelund

Forsikringsmægler, Erhvervsforsikring

kasper.magelund@soderbergpartners.dk
+45 24 84 24 67

Kasper Vendelboe

Rådgiver, Pension

kasper.vendelboe@soderbergpartners.dk
+45 53 52 37 32

KM

Kirsten Møller

Business Supporter, Erhvervsforsikring

kirsten.moller@soderbergpartners.dk
+45 51 28 37 22

Lotte Anker Svendsen

Business Specialist, Pension

lotte.anker@soderbergpartners.dk
+45 53 87 04 09

Louis Johansen

Rådgiver, Pension

louis.johansen@soderbergpartners.dk
+45 61 76 92 00

Mark Volder

Studentermedhjælper, Erhvervsforsikring

mark.volder@soderbergpartners.dk

Mette Møller Nielsen

Jurist, Erhvervsforsikring

mette.nielsen@soderbergpartners.dk
+45 23 65 36 30

Mette Pi Gant

Økonomimedarbejder, Erhvervsforsikring

mette.gant@soderbergpartners.dk
+45 22 71 16 49

Morten Roer

Økonomimedarbejder, Erhvervsforsikring

morten.roer@soderbergpartners.dk
+45 51 49 24 70

Niels Caspersen

Projektkonsulent, Erhvervsforsikring

niels.caspersen@soderbergpartners.dk
+45 51 49 00 28

Niramol Arsanam

Teamleder, Erhvervsforsikring

niramol.arsanam@soderbergpartners.dk
+45 28 26 83 36

Sara Skov

COO Erhversforsikring/Head of IT business development

sara.skov@soderbergpartners.dk
+45 40 25 00 27

Sebastian Reipur

Rådgiver, Pension

sebastian.reipur@soderbergpartners.dk
+45 53 82 37 32

Sidsel Tornager Brølling

Business Process Manager, Pension

sidsel.brolling@soderbergpartners.dk
+45 51 59 81 51

Sisse Baand Rasmussen

HR Partner

sisse.rasmussen@soderbergpartners.dk
+45 23 74 75 50

Tobias Bisander

Studentermedhjælper, Erhvervsforsikring

tobias.bisander@soderbergpartners.dk

Torben Spuur Jensen

CCO, Pension

torben.jensen@soderbergpartners.dk
+45 40 70 05 68

Torben Stubberup

Head of S&P Platform Denmark

torben.stubberup@soderbergpartners.dk
+45 20 60 73 33

WH

Waled Hakim

Forsikringsmægler, Pension & Erhvervsforsikring

waled.hakim@soderbergpartners.dk
+45 60 15 25 85

Ümid Ghadimi

Growth manager

umid.ghadimi@soderbergpartners.dk
+45 28 15 07 96

Kontakt os