Skip to main content Skip to main navigation

Amaliegade 3-5, 1. Sal

1256
København K

Velkommen til vores danske hovedkontor i det centrale København. Her arbejder vores stabsmedarbejdere inden for områder som økonomi, kommunikation- og marketing samt pension og erhvervsforsikringer. Derudover har nogle af vores pensionsrådgivere også kontorer her.

For vores stabsmedarbejdere er det vigtigste mål at skabe de bedste forudsætninger for, at vores dygtige mæglere over hele Danmark lykkes bedst muligt i rådgivningen af jer som kunde.

Kontakt kontoret på info@soderbergpartners.dk 


Kontaktpersoner

Beinta av Kák Bech

Receptionist & HR-assistent

beinta.bech@soderbergpartners.dk
+45 51 49 14 42

Carsten Scharff

Head of Special Risk

carsten.scharff@soderbergpartners.dk
+45 20 60 73 43

Elisabeth Jørgensen

Marketing- & kommunikationsmedarbejder

elisabeth.jorgensen@soderbergpartners.dk
+45 60 66 61 27

Ester Mølbjerg Hofman-Bang

CCO, Erhvervsforsikring

ester.hofman-bang@soderbergpartners.dk
+45 40 91 47 01

FO

FLV

Filippa E. La Cour Valentin

Økonomimedarbejder

filippa.valentin@soderbergpartners.dk
+45 61 68 61 16

Helle Alex Andersen

Løn- og kreditorbogholder

helle.andersen@soderbergpartners.dk
+45 26 84 45 54

Isabella Hoffmann

Studentermedhjælper, Marketing

isabella.hoffmann@soderbergpartners.dk

JEK

Jacob Enoch Kristensen

IT- Projektleder

jacob.kristensen@soderbergpartners.dk
+45 30 50 14 61

Jonatan Nymand Poulsen

Økonomimedarbejder

jonatan.nymand@soderbergpartners.dk
+45 51 55 77 45

Julie Aaskov Cornett

Marketing- & kommunikationschef

julie.cornett@soderbergpartners.dk
+45 60 13 36 05

Julius Gotfredsen

Rådgiver, Pension

julius.gotfredsen@soderbergpartners.dk
+45 42 78 45 92

KM

Kasper Magelund

Forsikringsmægler, Erhvervsforsikring

kasper.magelund@soderbergpartners.dk
+45 24 84 24 67

Kasper Vendelboe

Rådgiver, Pension

kasper.vendelboe@soderbergpartners.dk
+45 53 52 37 32

Lotte Anker Svendsen

Business Specialist, Pension

lotte.anker@soderbergpartners.dk
+45 53 87 04 09

Louis Johansen

Rådgiver, Pension

louis.johansen@soderbergpartners.dk
+45 61 76 92 00

MLM

Marie Louise Mordhorst

Studentermedhjælper, Økonomi

marielouise.mordhorst@soderbergpartners.dk

Mark Volder

Studentermedhjælper, Erhvervsforsikring

mark.volder@soderbergpartners.dk

Mette Møller Nielsen

Jurist, Erhvervsforsikring

mette.nielsen@soderbergpartners.dk
+45 23 65 36 30

Mette Pi Gant

Økonomimedarbejder

mette.gant@soderbergpartners.dk
+45 22 71 16 49

Niramol Arsanam

Økonomimedarbejder

niramol.arsanam@soderbergpartners.dk
+45 28 26 83 36

Sara Skov

Administrationschef, Erhvervsforsikring

sara.skov@soderbergpartners.dk
+45 40 25 00 27

Sebastian Reipur

Rådgiver, Pension

sebastian.reipur@soderbergpartners.dk
+45 53 82 37 32

Sidsel Anja Jørgensen

Administrator, Pension

sidsel.jorgensen@soderbergpartners.dk
+45 51 49 14 18

Sidsel Tornager Brølling

Business Process Manager, Pension

sidsel.brolling@soderbergpartners.dk
+45 51 59 81 51

Sisse Baand Rasmussen

HR Partner

sisse.rasmussen@soderbergpartners.dk
+45 23 74 75 50

Torben Spuur Jensen

Markedsdirektør, Pension

torben.jensen@soderbergpartners.dk
+45 40 70 05 68

Torben Stubberup

Head of S&P Platform Danmark

torben.stubberup@soderbergpartners.dk
+45 20 60 73 33

WH

Waled Hakim

Forsikringsmægler, Pension & Erhvervsforsikring

waled.hakim@soderbergpartners.dk
+45 60 15 25 85

Ümid Ghadimi

Sales & development, Erhvervsforsikring

umid.ghadimi@soderbergpartners.dk
+45 28 15 07 96

Kontakt os