Skip to main content Skip to main navigation

Fjordsgade 11, 2.sal

5000
Odense

Velkommen til vores kontor på Fjordsgade i Odense. Her står vores erfarne og dedikerede pensionsrådgivere klar til at rådgive jer og jeres medarbejdere med fokus på at sammensætte en pensions- og sundhedsordning, der passer netop jeres behov.

Kontakt kontoret på service@soderbergpartners.dk


Kontaktpersoner

Anders Marott

Kundechef, Pension

anders.marott@soderbergpartners.dk
+45 50 96 01 08

Anita Åholt Jensen

Forsikringsmæglerassistent

anita.aaholt@soderbergpartners.dk
+45 66 11 88 34

Camilla Carlsen

Trainee, Pension

camilla.carlsen@soderbergpartners.dk
+45 66 11 88 34

Claus Bang

Kundechef, Pension

claus.bang@soderbergpartners.dk
+45 40 20 64 80

ERH

Emilie Rebekka Hansen

Studentermedhjælper, Pension

emilie.rebekka.hansen@soderbergpartners.dk

Erik Rou

Forsikringsmægler, Pension

erik.rou@soderbergpartners.dk
+45 20 99 44 55

Erik Rugholm Nielsen

Kundechef, Pension

erik.rugholm@soderbergpartners.dk
+45 23 67 13 04

Finn Kryger Andersen

Pensionsrådgiver

finn.andersen@soderbergpartners.dk
+45 20 96 26 55

Flemming Støvring

Pensionsrådgiver

flemming.stovring@soderbergpartners.dk
+45 21 44 09 18

Gorm Sigaard

Forsikringsmægler, Pension

gorm.sigaard@soderbergpartners.dk
+45 31 23 32 61

Henriette Hammershøi

Projektleder, Pension

henriette.hammershoi@soderbergpartners.dk
+45 66 11 88 34

Jakob Lausen

Kundechef, Pension

jakob.lausen@soderbergpartners.dk
+45 27 11 22 58

Jan Winther Pedersen

Kundechef, Pension

jan.winther@soderbergpartners.dk
+45 61 73 04 36

Julie Mygdal Christensen

Trainee, Pension

julie.mygdal@soderbergpartners.dk
+45 66 11 88 34

Jørgen Foder

Kundechef, Pension

jorgen.foder@soderbergpartners.dk
+45 21 70 39 50

Lars Christiansen

Forsikringsmægler, Pension

lars.christiansen@soderbergpartners.dk
+45 40 95 05 50

Lisbeth Lundsager Grenov

Forsikringsmægler, Pension

lisbeth.grenov@soderbergpartners.dk
+45 20 77 11 58

Louise Toft Ditlevsen

Administrationschef, Pension

louise.toft@soderbergpartners.dk
+45 66 11 88 34

Mads Lindkær

Forsikringsmægler & direktør, Pension

mads.lindkaer@soderbergpartners.dk
+45 40 74 72 43

Mads Lundehøj Helle

Rådgiver, Pension

mads.lundehoj@soderbergpartners.dk
+45 29 13 83 93

Martin Larsen

Kundechef, Pension

martin.larsen@soderbergpartners.dk
+45 22 56 89 99

Mette Ryberg

Kundechef, Pension

mette.ryberg@soderbergpartners.dk
+45 27 13 66 60

Mia-Maja Wintcentsen

Forsikringsmæglerassistent

mia.wintcentsen@soderbergpartners.dk
+45 66 11 88 34

Michael Harager Roediger

Kundechef, Pension

michael.roediger@soderbergpartners.dk
+45 27 53 74 02

Michael Jørgensen

Pensionsrådgiver

michael.jorgensen@soderbergpartners.dk
+45 29 13 80 88

Mogens Lillelund

Forsikringsmægler, Pension

mogens.lillelund@soderbergpartners.dk
+45 31 23 32 60

Mogens Lorentzen

Forsikringsmægler, Pension

mogens.lorentzen@soderbergpartners.dk
+45 22 99 99 88

NR

Nicoline Rou

Kundechef, Pension

nicoline.rou@soderbergpartners.dk
+45 53 86 71 00

Ole Østergaard

Kundechef, Pension

ole.ostergaard@soderbergpartners.dk
+45 60 42 47 47

Per Sørensen

Pensionsmægler

per.soerensen@soderbergpartners.dk
+45 61 28 60 25

Peter Dalsgaard

Forsikringsmægler, Pension

peter.dalsgaard@soderbergpartners.dk
+45 23 90 56 02

Rebekka Sol Jensen

Studentermedhjælper, Pension

rebekka.jensen@soderbergpartners.dk
+45 66 11 88 34

Rena Arildsen

Pensionsmægler

rena.arildsen@soderbergpartners.dk
+45 24 29 14 86

RJ

René Jørgensen

Pensionsmægler

rene.jorgensen@soderbergpartners.dk
+45 21 33 43 89

Simone Fabild

Rådgiver, Pension

simone.fabild@soderbergpartners.dk
+45 29 10 96 91

Stig Nelkop

Kundechef, Pension

stig.nelkop@soderbergpartners.dk
+45 53 53 39 87

Stig Winther Christensen

Pensionsrådgiver

stig.christensen@soderbergpartners.dk
+45 50 96 01 10

Søren Krüger

Kundechef, Pension

soren.kruger@soderbergpartners.dk
+45 30 27 20 03

Søren Thomsen

Pensionsrådgiver

soren.thomsen@soderbergpartners.dk
+45 23 90 56 07

Søren Visti Christiansen

Kundechef, Pension

soren.visti@soderbergpartners.dk
+45 91 89 45 89

Thorsten Hansen

Forsikringsmægler & direktør, Pension

thorsten.hansen@soderbergpartners.dk
+45 40 51 43 24

Torben Jensen

Forsikringsmægler & direktør, Pension

toj@soderbergpartners.dk
+45 40 57 13 74

Kontakt os