Skip to main content Skip to main navigation

Carl Gustavs Gade 3

2630
Taastrup

Velkommen til vores kontor på Carl Gustavs Gade i Taastrup. Her står vores erfarne forsikrings- og pensionsmæglere klar til at yde analytisk, professionel og uvildig rådgivning uanset jeres virksomheds branche og størrelse.

Vores forsikringsmæglere er særligt kvalificeret til at rådgive om og varetage internationale forsikringsløsninger samt special risk forsikringer for jeres virksomhed på tværs af landegrænser.

Derudover yder de ligeledes kompetent forsikringsrådgivning til såvel industrien som erhvervsvirksomheder inden for bl.a. ejendomsforsikringer samt advokat- og revisoransvar.

Kontakt kontoret på kontakt@soderbergpartners.dk


Kontaktpersoner

AL

Anette Larsen

Kundechef, Erhvervsforsikring

anette.larsen@soderbergpartners.dk
+45 20 64 25 21

Carina Berg Jensen

Forsikringsrådgiver

carina.berg@soderbergpartners.dk
+45 23 60 00 82

Caroline Fischer Larsen

Kundechef, Erhvervforsikring

caroline.fischer@soderbergpartners.dk
+45 33 70 45 87

Charlotte Skinnerup

Kundechef, Erhvervsforsikring

charlotte.skinnerup@soderbergpartners.dk
+ 45 33 70 44 13

CD

Christian Dybkjær

Head of International Division, Erhvervsforsikring

christian.dybkjaer@soderbergpartners.dk
+45 23 29 94 14

CM

Christina Mørkedal

Administrationschef, Erhvervsforsikring

christina.morkedal@soderbergpartners.dk
+45 +45 30 60 32 18

Christine Højfeldt

Kundechef Pension

christine.hojfeldt@soderbergpartners.dk
+45 33 70 44 28

EO

Erik Olsen

Forsikringsmægler

erik.olsen@soderbergpartners.dk
+45 40 88 86 02

Frederik Christiansen

Forsikringsmægler & direktør

frederik.christiansen@soderbergpartners.dk
+45 20 11 50 76

Heidi Astrup Andersen

Kundechef, Erhvervsforsikring

heidi.andersen@soderbergpartners.dk
+45 33 70 44 85

Helle Faaborg

Kundechef, Erhvervsforsikring

helle.faaborg@soderbergpartners.dk
+45 33 70 44 15

HØH

Helle Østergaard Hansen

Rådgiver, Pension

helle.ostergaard@soderbergpartners.dk
+45 21 20 40 29

IVL

Isabella Vind Larsen

Studentermedhjælper, Erhvervsforsikring

isabella.larsen@soderbergpartners.dk

Jan Borup

Forsikringsmægler

jan.borup@soderbergpartners.dk
+45 40 56 76 76

Jeanette Brænder

Administrator, Pension

jeanette.braender@soderbergpartners.dk
+45 33 70 44 87

JK

Jesper Kjær

Kundechef, Erhvervsforsikring

jesper.kjaer@soderbergpartners.dk
+45 21 28 62 03

Johan Malmberg

Forsikringsrådgiver

johan.malmberg@soderbergpartners.dk
+45 20 76 34 13

JMB

Josefine Mie Bucan

Kundechef, Erhvervsforsikring

josefine.bucan@soderberpartners.dk
+45 33 11 48 28

Karina Viffeldt

Kundechef, Erhvervsforsikring

karina.viffeldt@soderbergpartners.dk
+45 33 70 44 12

KM

Kim Møller

Forsikringsmægler

kim.moller@soderbergpartners.dk
+45 33 70 45 89

LN

Lene Nielsen

Administrator, Erhvervsforsikring

lene.nielsen@soderbergpartners.dk
+45 33 70 44 10

Linda Høiberg

Kundechef, Erhvervsforsikring

linda.hoiberg@soderbergpartners.dk
+45 33 70 44 18

LMJ

Liselotte Marie Johansen

Forsikringsrådgiver

liselotte.johansen@soderbergpartners.dk
+45 30 60 01 57

Majbritt Andersen

Pensionsrådgiver

majbritt.andersen@soderbergpartners.dk
+45 53 77 51 07

ML

Majken Løvendal

Kundechef, Erhvervsforsikring

majken.lovendal@soderbergpartners.dk
+45 20 66 60 07

Marianne Winkel

Kundechef, Erhvervsforsikring

marianne.winkel@soderbergpartners.dk
+45 33 70 44 26

MB

Martin Baggesgaard

studentermedhjælper, Erhvervsforsikring

martin.baggesgaard@soderbergpartners.dk

Martin Dahl

Kundechef, Pension

martin.dahl@soderbergpartners.dk
+45 40 42 37 32

Michael Kofoed

Forsikringsmægler, Pension

michael.kofoed@soderbergpartners.dk
+45 33 70 45 94

Mikkel Sand

Administrator, Erhvervsforsikring

mikkel.sand@soderbergpartners.dk
+45 33 70 45 86

NO

Natalie Ohannessian

Kundechef, Pension

natalie.ohannessian@soderbergpartners.dk

Niels Nørrekær Mortensen

Forsikringsmægler

niels.mortensen@soderbergpartners.dk
+45 22 74 29 26

Ole Colberg

Kundechef, Erhvervsforsikring

ole.colberg@soderbergpartners.dk
+45 92 44 11 07

Peter Krøger

Kundechef, Erhvervsforsikring

peter.kroger@soderbergpartners.dk
+45 33 70 44 26

Pia Gaarslev

Kundechef, Erhvervsforsikring

pia.gaarslev@soderbergpartners.dk
+45 33 70 44 14

RLF

Rikke Lise Fischmann

Gruppeleder regnskab

rikke.lise.fischmann@soderbergpartners.dk
+45 33 70 44 94

Sandie Bjerrum

Pensionsrådgiver

sandie.bjerrum@soderbergpartners.dk
+45 33 11 48 28

Sebastian Lise

Studentermedhjælper, Erhvervsforsikring

sebastian.lise@soderbergpartners.dk

SL

Steffen Lund

Rådgiver, Pension

steffen.lund@soderbergpartners.dk

Susan Kroman

Administrationschef

susan.kroman@soderbergpartners.dk
+45 33 70 44 17

Susanne Hansen

Kundechef, Pension

susanne.hansen@soderbergpartners.dk
+45 33 70 44 22

Søren Hvekstrup

Kundechef, Pension

soren.hvekstrup@soderbergpartners.dk
+45 53 83 31 66

Thomas Momberg

Forsikringsrådgiver

thomas.momberg@soderbergpartners.dk
+45 33 11 48 28

Thomas Poulsen

Kundechef, Erhvervsforsikring

thomas.poulsen@soderbergpartners.dk
+45 24 20 22 50

TS

Torben Lund Simonsen

Forsikringsmægler, Erhvervsforsikring

torben.simonsen@soderbergpartners.dk
+45 20 15 19 27

Kontakt os