Skip to main content Skip to main navigation

Carl Gustavs Gade 3

2630
Taastrup

Velkommen til vores kontor på Carl Gustavs Gade i Taastrup. Her står vores erfarne forsikrings- og pensionsmæglere klar til at yde analytisk, professionel og uvildig rådgivning uanset jeres virksomheds branche og størrelse.

Vores forsikringsmæglere er særligt kvalificeret til at rådgive om og varetage internationale forsikringsløsninger samt special risk forsikringer for jeres virksomhed på tværs af landegrænser.

Derudover yder de ligeledes kompetent forsikringsrådgivning til såvel industrien som erhvervsvirksomheder inden for bl.a. ejendomsforsikringer samt advokat- og revisoransvar.

Kontakt kontoret på kontakt@soderbergpartners.dk


Kontaktpersoner

Allan Petersson

Rådgiver, Pension

allan.petersson@soderbergpartners.dk
+45 23 60 70 25

AL

Anette Larsen

Kundechef, Erhvervsforsikring

anette.larsen@soderbergpartners.dk
+45 20 64 25 21

Anja Hansen

Kundechef, Erhvervsforsikring

anja.hansen@soderbergpartners.dk
+45 21 18 70 79

Carina Berg Jensen

Forsikringsrådgiver

carina.berg@soderbergpartners.dk
+45 23 60 00 82

Caroline Fischer Larsen

Kundechef, Erhvervforsikring

caroline.fischer@soderbergpartners.dk
+45 33 70 45 87

CA

Caroline Aarenstrup

Studentermedhjælper, Erhvervsforsikring

caroline.aarenstrup@soderbergpartners.dk

Charlotte Skinnerup

Kundechef, Erhvervsforsikring

charlotte.skinnerup@soderbergpartners.dk
+ 45 33 70 44 13

CD

Christian Dybkjær

Head of International Division, Erhvervsforsikring

christian.dybkjaer@soderbergpartners.dk
+45 23 29 94 14

Christina Mørkedal

Administrationschef, Erhvervsforsikring

christina.morkedal@soderbergpartners.dk
+45 30 60 32 18

Christine Højfeldt

Kundechef, Pension

christine.hojfeldt@soderbergpartners.dk
+45 33 70 44 28

Frederik Christiansen

Forsikringsmægler & direktør

frederik.christiansen@soderbergpartners.dk
+45 20 11 50 76

Heidi Astrup Andersen

Kundechef, Erhvervsforsikring

heidi.andersen@soderbergpartners.dk
+45 33 70 44 85

Helle Faaborg

Kundechef, Erhvervsforsikring

helle.faaborg@soderbergpartners.dk
+45 33 70 44 15

Helle Østergaard Hansen

Rådgiver, Pension

helle.ostergaard@soderbergpartners.dk
+45 21 20 40 29

Isabella Vind Larsen

Studentermedhjælper, Erhvervsforsikring

isabella.larsen@soderbergpartners.dk

Jan Borup

Forsikringsmægler

jan.borup@soderbergpartners.dk
+45 40 56 76 76

Jeanette Brænder

Administrator, Pension

jeanette.braender@soderbergpartners.dk
+45 33 70 44 87

Jesper Buch Larsen

Rådgiver, Pension

jesper.larsen@soderbergpartners.dk
+45 21 18 51 69

JK

Jesper Kjær

Kundechef, Erhvervsforsikring

jesper.kjaer@soderbergpartners.dk
+45 21 28 62 03

Johan Malmberg

Forsikringsrådgiver

johan.malmberg@soderbergpartners.dk
+45 20 76 34 13

John Lindholm

Senior Aviation Specialist

john.lindholm@soderbergpartners.dk
+45 21 18 03 73

Josefine Mie Bucan

Kundechef, Erhvervsforsikring

josefine.bucan@soderbergpartners.dk
+45 21 18 50 97

Jørgen Jensen

Forsikringsmægler, Erhvervsforsikring

jorgen.jensen@soderbergpartners.dk

Karina Viffeldt

Kundechef, Erhvervsforsikring

karina.viffeldt@soderbergpartners.dk
+45 33 70 44 12

KP

Kent Pedersen

Kundechef, Pension

kent.pedersen@soderbergpartners.dk
+45 21 18 50 87

KM

Kim Møller

Forsikringsmægler

kim.moller@soderbergpartners.dk
+45 33 70 45 89

KHM

Kristoffer Hansen Mohr

Rådgiver, Pension

kristoffer.hansen@soderbergpartners.dk
+45 21 18 34 84

LN

Lene Nielsen

Administrator, Erhvervsforsikring

lene.nielsen@soderbergpartners.dk
+45 33 70 44 10

Linda Høiberg

Kundechef, Erhvervsforsikring

linda.hoiberg@soderbergpartners.dk
+45 21 18 50 84

Liselotte Marie Johansen

Senior Aviation Specialist

liselotte.johansen@soderbergpartners.dk
+45 30 60 01 57

Majbritt Andersen

Pensionsrådgiver

majbritt.andersen@soderbergpartners.dk
+45 53 77 51 07

ML

Majken Løvendal

Kundechef, Erhvervsforsikring

majken.lovendal@soderbergpartners.dk
+45 20 66 60 07

Martin Baggesgaard

studentermedhjælper, Erhvervsforsikring

martin.baggesgaard@soderbergpartners.dk
+45 21 15 08 55

Martin Dahl

Kundechef, Pension

martin.dahl@soderbergpartners.dk
+45 40 42 37 32

Michael Frederiksen

Rådgiver, Erhvervsforsikring

michael.frederiksen@soderbergpartners.dk
+45 29 22 21 51

Michael Kofoed

Forsikringsmægler, Pension

michael.kofoed@soderbergpartners.dk
+45 33 70 45 94

Mie Wahl Olsen

Kundechef, Pension

mie.olsen@soderbergpartners.dk
+45 33 11 48 28

Natalie Ohannessian

Kundechef, Pension

natalie.ohannessian@soderbergpartners.dk

Ole Colberg

Kundechef, Erhvervsforsikring

ole.colberg@soderbergpartners.dk
+45 92 44 11 07

Peter Krøger

Kundechef, Erhvervsforsikring

peter.kroger@soderbergpartners.dk
+45 33 70 44 26

Pia Gaarslev

Kundechef, Erhvervsforsikring

pia.gaarslev@soderbergpartners.dk
+45 33 70 44 14

RLF

Rikke Lise Fischmann

Gruppeleder regnskab

rikke.lise.fischmann@soderbergpartners.dk
+45 33 70 44 94

Sandie Bjerrum

Pensionsrådgiver

sandie.bjerrum@soderbergpartners.dk
+45 53 79 24 09

SP

Sanni Maria Ellegaard Petersen

Kundekoordinator, Pension

sanni.petersen@soderbergpartners.dk
+45 21 22 03 43

Sebastian Lise

Studentermedhjælper, Erhvervsforsikring

sebastian.lise@soderbergpartners.dk

SA

Sofie Andreassen

Stutendermedhjælper, Erhvervsforsikring

sofie.andreassen@soderbergpartners.dk

Steffen Lund

Rådgiver, Pension

steffen.lund@soderbergpartners.dk
+45 21 75 40 79

Susan Kroman

Administrationschef

susan.kroman@soderbergpartners.dk
+45 33 70 44 17

Susanne Hansen

Kundechef, Pension

susanne.hansen@soderbergpartners.dk
+45 33 70 44 22

SR

Susette Reuss

Rådgiver Skade

susette.reuss@soderbergpartners.dk
+45 21188470

Søren Hvekstrup

Kundechef, Pension

soren.hvekstrup@soderbergpartners.dk
+45 53 83 31 66

Thomas Momberg

Forsikringsrådgiver

thomas.momberg@soderbergpartners.dk
+45 21 45 49 99

Thomas Poulsen

Kundechef, Erhvervsforsikring

thomas.poulsen@soderbergpartners.dk
+45 24 20 22 50

TS

Torben Lund Simonsen

Forsikringsmægler, Erhvervsforsikring

torben.simonsen@soderbergpartners.dk
+45 20 15 19 27

Kontakt os