Skip to main content Skip to main navigation

Hjulmagervej 4

7100
Vejle

Velkommen til vores kontor i Vejle, hvor vores erfarne forsikrings -og pensionsmæglere står klar til at yde professionel rådgivning til jer som virksomhed og jeres medarbejdere.

Vores engagerede mæglere dækker en bred vifte af områder inden for pensions- og forsikringsrådgivning. De er dog særligt specialiseret i bl.a. kreditforsikring, advokat- og revisoransvar, bestyrelsesansvar og pensionsrådgivning for medarbejdere og virksomheder.

Kontakt kontoret på pension@soderbergpartners.dk 


Kontaktpersoner

Arne Mortensen

Forsikringsmægler

arne.mortensen@soderbergpartners.dk
+45 40 17 27 09

Erik Nørgaard

Pensionsrådgiver

erik.norgaard@soderbergpartners.dk
+45 40140323

JBN

Jesper Bonde Nielsen

Kundechef, Pension

jesper.bonde.nielsen@soderbergpartners.dk
+45 20 60 73 37

Leif Hovmand Junkuhn

Forsikringsmægler

leif.junkuhn@soderbergpartners.dk
+45 53 53 70 71

PJ

Phillip Jensen

Forsikringsmægler, Erhvervsforsikring

phillip.jensen@soderbergpartners.dk
+45 88 44 24 36

RB

Rene Brandt

Forsikringsmægler, Erhvervsforsikring

rene.brandt@soderbergpartners.dk
+45 53 54 68 88

Steen Rubæk Amby

Head of Trade Credit

steen.amby@soderbergpartners.dk
+45 28 10 62 82

Søren Ranch Bjerregaard

Kundechef, Erhvervsforsikring

soren.bjerregaard@soderbergpartners.dk
+45 23 65 74 27

Kontakt os