Skip to main content Skip to main navigation

Kløften 23

4760
Vordingborg

Velkommen til vores kontor i Vordingborg. Her står vores erfarne og uvildige pensionsmægler Mikael Nygaard og hans kolleger klar til at varetage jeres virksomheds interesser i en pensionsbranche, som er tiltagende kompleks og hurtigt omskiftelig.

Mikael er specialiseret i at yde rådgivning og skræddersyede pensionsløsninger til særligt liberale erhverv og detailhandelsvirksomheder på tværs af Skandinavien.

Vores rådgivning tager afsæt i en ambition om at tilbyde vores kunder et højt serviceniveau baseret på personlig betjening med værdier som ordentlighed, grundighed og uvildighed. Det er vores ønske at levere kundeservice i top-of-class gennem en stærk administration og engagerede rådgivere, som giver vores kunder en proaktiv, tilgængelig og nærværende service og rådgivning.

Kontakt kontoret på kundeteam2n@soderbergpartners.dk


Kontaktpersoner

Carsten Nøreng Pedersen

Pensionsmægler & partner

carsten.pedersen@soderbergpartners.dk
+45 23 43 83 08

Jan Skjelmose

Forsikringsmægler, Pension

jan.skjelmose@soderbergpartners.dk
+45 21 63 66 13

KH

Karina Hoffmann

Administrationschef, Pension

karina.hoffmann@soderbergpartners.dk
+45 23 43 01 42

Mariann Melhedegaard

Forsikringsmægler, Pension

mariann.melhedegaard@soderbergpartners.dk
+45 51 64 69 65

Mikael Nygaard

Pensionsmægler & partner

mikael.nygaard@soderbergpartners.dk
+45 23 37 12 32

NF

Nicolas Frandsen

Rådgiver, Pension

nicolas.frandsen@soderbergpartners.dk
+45 40930338

Niels Jørgen Haslev

Pensionsmægler

niels.jorgen.haslev@soderbergpartners.dk
+45 27 53 82 90

Simone Kjær

Studentermedhjælper, Økonomi

simone.kjaer@soderbergpartners.dk

TS

Thomas Sasa Stokic

Pensionsmæglerassistent

thomas.stokic@soderbergpartners.dk
+45 23 43 01 27

Kontakt os