Söderberg & Partners Odense, Rosenbæk Torv

Adresse
Rosenbæk Torv 1
5000 ODENSE
Find os

Kontakt os

Camilla Nielsen
Camilla Nielsen
Mæglerassistent Erhvervsforsikring
camilla.nielsen@soderbergpartners.dk
HD
Henrik Bech Dybdahl
Forsikringsrådgiver
henrik.dybdahl@soderbergpartners.dk
Jørgen Jensen
Jørgen Jensen
Mæglerassistent ERHVERVSFORSIKRING
jorgen.jensen@soderbergpartners.dk
Marianne Nybo
Marianne Nybo
Administrationschef Erhvervsforsikring
marianne.nybo@soderbergpartners.dk
Morten Sievertsen
Morten Sievertsen
Kundechef Erhvervsforsikring
morten.sievertsen@soderbergpartners.dk
Pia Brylle
Pia Brylle
Forsikringsmæglerassistent Erhvervsforsikring
pia.brylle@soderbergpartners.dk
Rasmus Østergaard
Rasmus Østergaard
Rådgiver Erhvervsforsikring
rasmus.ostergaard@soderbergpartners.dk
Renee Raim
Renee Raim
Forsikringsmægler & partner
renee.raim@soderbergpartners.dk
Sille Rehmeier Carlsen
Sille Rehmeier Carlsen
Forsikringsmæglerassistent Erhvervsforsikring
sille.carlsen@soderbergpartners.dk

Ledige stillinger

Pensionsrådgiver 

Har du erfaring med at rådgive indenfor pensionsområdet og trives du i en udadvendt rolle, hvor kundens ønsker og behov er i centrum? Så er jobbet her måske noget for dig! Söderberg & Partners er i kraftig vækst og vi søger derfor endnu en ny kollega til vores ambitiøse pensionsteam.

Brøndby
1 apr. 2024
Söderberg og Partners søger passionerede pensionsmæglere/partnere i Jylland 

Söderberg & Partners er i kraftig vækst, og vi søger derfor nye pensionsmæglere/partnere til en af vores kontorer i Aalborg. Du vil blive en del af et dedikeret og specialiseret team af mæglere indenfor pension og sundhedsforsikringer.

1 dec. 2024
Uopfordret ansøgning 

Du er velkommen til at sende os din ansøgning og CV uopfordret. Vi gemmer dit CV og vender tilbage til dig, såfremt der opstår en ledig stilling, der mathcer din profil.