Skip to main content Skip to main navigation

Toftevej 15B

3450
Allerød

Velkommen til vores kontor i Allerød, hvorfra vores erfarne forsikringsmæglere yder professionel forsikringsrådgivning til alle typer virksomheder. Vi har mere end 35 års erfaring med virksomheder, som beskæftiger sig indenfor alle former for industri og boligforeninger.

Vores forsikringsmæglere er specialiseret i skræddersyede løsninger, individuel rådgivning og service med et højt fagligt niveau.

Kontakt os, hvis I vil have garanti for en forsikringsløsning, hvor der udelukkende er taget udgangspunkt i præcis jeres virksomheds risici.


Kontaktpersoner

CND

Camilla Nonbo Dahl

Forsikringsmægler

camilla.dahl@soderbergpartners.dk
+45 48 10 51 65

DUK

Dorte Ulrich Kromann

Administrationschef

dorte.kromann@soderbergpartners.dk
+45 48 10 51 64

FP

Flemming Petersen

Forsikringsrådgiver

flemming.petersen@soderbergpartners.dk
+45 48 10 51 62

HG

Heidi Gauger

Forsikringsrådgiver

heidi.gauger@soderbergpartners.dk
+45 48 10 51 60

LJ

Leo Julsgaard

Direktør og forsikringsmægler

leo.julsgaard@soderbergpartners.dk
+45 48 10 51 50

MHL

Mads Horvitz Larsen

Forsikringsrådgiver

mads.larsen@soderbergpartners.dk
+45 48 10 51 63

ND

Nicki Droszt

Forsikringsrådgiver

nicki.droszt@soderbergpartners.dk
+45 48 10 51 52

RJ

Rikke Julsgaard

Forsikringsrådgiver

rikke.julsgaard@soderbergpartners.dk
+45 48 10 51 67

Kontakt os