Skip to main content Skip to main navigation

Fjeldhammervej 15

2610
Rødovre

Velkommen til vores kontor i Rødovre. Her står vores erfarne pensions- og forsikringsmæglere klar til at yde analytisk, professionel og personlig forsikrings- og pensionsrådgivning.

Vores mæglere har hver især indgående kendskab til de særlige forhandlingsprocesser, der går forud for at sikre jeres virksomhed det bedste mulige grundlag for udbud og optimering af jeres firmapensionsordning og erhvervsforsikringer.

Samtidig er vores mæglere yderst dygtige til at skabe merværdi for jeres virksomhed med fokus på proaktiv service, grundighed og et højt fagligt niveau.

Kontakt os, hvis I vil være sikre på at have en forsikrings- og/eller pensionsløsning, der er sammensat med udgangspunkt i jeres virksomheds individuelle situation, behov og risici.

Kontakt for firmapension

Ønsker I at vide, hvordan vi kan optimere jeres firmapensionsordning? Så kontoret på teamkbh@soderbergpartners.dk eller via tlf. +45 53 88 14 93.

Kontakt for erhvervsforsikring

Har I i stedet brug for hjælp til at forbedre vilkårerne for jeres erhvervsforsikring? Så kontakt kontoret på team.erhverv@soderbergpartners.dk eller via tlf. +45 20 85 22 22.


Kontaktpersoner

Abboud Tawill

Erhvervsforsikringsmægler & Partner

abboud.tawill@soderbergpartners.dk
+45 20 85 22 22

Chris Trillingsgaard

Erhvervsforsikringsmægler

chris.trillingsgaard@soderbergpartners.dk
+45 26 17 48 66

Christian Kenneth Bavnild

Erhvervsforsikringsmægler

christian.bavnild@soderbergpartners.dk
+45 50 70 98 52

Emilie Juhl Koch

Kontorassistent, Pension

emilie.koch@soderbergpartners.dk
+45 53 88 14 93

Gitte Dam

Mæglerassistent, Erhvervsforsikring

gitte.dam@soderbergpartners.dk
+45 42 68 63 24

Lars Tronstrøm

Forsikringsmægler, Pension

lars.tronstrom@soderbergpartners.dk
+45 53 81 03 14

Luise Juhl Warming

Pensionsmægler & Partner

luise.warming@soderbergpartners.dk
+45 61 38 14 93

Martha Juhl Koch

Pensionsrådgiverassistent

martha.koch@soderbergpartners.dk
+45 53 88 14 93

Rasmus Berendtsen Leth

Erhvervsforsikringsmægler

rasmus.leth@soderbergpartners.dk
+45 23 35 35 45

Sacha Holmqvist-Larsen

Kundechef, Pension

sacha.holmqvist@soderbergpartners.dk
+45 31 61 14 93

Kontakt os