Söderberg & Partners Vejle, DTC Torvet

Adresse
DTC Torvet 24A, 1. sal
7100 VEJLE
Find os

Kontakt os

A

AD
Anders Drud-Jensen
Kundechef Erhvervsforsikring
anders.drud.jensen@soderbergpartners.dk

C

Christina Taarnager Andersen
Christina Taarnager Andersen
Forsikringsmæglerassistent
christina.taarnager@soderbergpartners.dk
CJ
Claus Jepsen
Kundechef erhvervsforsikring
claus.jepsen@soderbergpartners.dk

D

DB
Daniel Busk Hansen
Kundechef Erhvervsforsikring
daniel.busk@soderbergpartners.dk

E

Esben Nørhave Lunden
Esben Nørhave Lunden
Kundechef erhvervsforsikring
esben.lunden@soderbergpartners.dk

H

Helle Gilling
Helle Gilling
Forsikringsmæglerassistent
helle.gilling@soderbergpartners.dk
HM
Henrik Muff
Kundechef Erhvervsforsikring
henrik.muff@soderbergpartners.dk

J

JM
Jesper Mikkelsen
Kundechef Erhvervsforsikring
jesper.mikkelsen@soderbergpartners.dk

K

Kim Almind
Kim Almind
Kundechef erhvervsforsikring
kim.almind@soderbergpartners.dk

L

LN
Linda Ngo
Forsikringsmæglerassistent
linda.ngo@soderbergpartners.dk
Lone Overgaard
Lone Overgaard
Forsikringsmæglerassistent
lone.overgaard@soderbergpartners.dk

M

Mathias Jørgensen
Mathias Jørgensen
Studentermedhjælper Erhvervsforsikring
mathias.jorgensen@soderbergpartners.dk
MK
Michael Koch
KUNDECHEF ERHVERVSFORSIKRING
michael.koch@soderbergpartners.dk

P

Pelle Bo Jensen
Pelle Bo Jensen
Kundechef Erhvervsforsikring
pelle.jensen@soderbergpartners.dk

R

Rasmus Lundsgaard
Rasmus Lundsgaard
Kundechef Erhvervsforsikring
rasmus.lundsgaard@soderbergpartners.dk
RF
Rene Finseth
Kundechef Erhvervsforsikring
rene.finseth@soderbergpartners.dk

T

Thomas Gordon
Thomas Gordon
Kundechef erhvervsforsikring
thomas.gordon@soderbergpartners.dk
Tommy Dohrmann
Tommy Dohrmann
Kundechef Erhvervsforsikring
tommy.dohrmann@soderbergpartners.dk

V

VK
Vivi Kroman
Forsikringsmæglerassistent
vivi.kroman@soderbergpartners.dk

Ledige stillinger

Trainee indenfor pensionsrådgivning 

Har du en rådgiver i maven og en interesse for pension? Så er det måske dig vi søger?

10 maj 2024
Udadvendt og businessminded Business Supporter til pensionsområdet - barselsvikar 

Drives du af at få ting fra hånden? Og har du flair for administration og elsker at hjælpe andre? Så er det lige dig, vi søger til at supportere os i pensionsafdelingen på vores hovedkontor i København K.

København
27 apr. 2024
Grafisk studentermedhjælper til marketing- og kommunikationsafdelingen 

Er du en kreativ schweizerkniv med en bred vifte af færdigheder inden for marketing og kommunikation? Ønsker du at udvikle dine evner i en international organisation? Så er du måske vores nye studentermedhjælper i marketing- og kommunikationsafdelingen hos Söderberg & Partners Danmark.

København
5 maj 2024
Söderberg og Partners søger passionerede pensionsmæglere/partnere i Jylland 

Söderberg & Partners er i kraftig vækst, og vi søger derfor nye pensionsmæglere/partnere til en af vores kontorer i Aalborg. Du vil blive en del af et dedikeret og specialiseret team af mæglere indenfor pension og sundhedsforsikringer.

1 dec. 2024
Uopfordret ansøgning 

Du er velkommen til at sende os din ansøgning og CV uopfordret. Vi gemmer dit CV og vender tilbage til dig, såfremt der opstår en ledig stilling, der mathcer din profil.